Zobrazit vše ve dne 6. 12. 2021

Battle royale bitvy v Call of Duty: Warzone se výrazně promění

Bezplatný battle royale hit Call of Duty: Warzone se připravuje na velkou proměnu. Už za dva dny se hra promění v Call of Duty: Warzone Pacific. Mezitím probíhá rozlučka se stávající mapou.

Battlefield 2042 čeká nová mapa a bitvy pro 64 hráčů

Nová mapa s názvem Exposure bude něčím výjimečná a posune design map na zcela novou úroveň. Už brzy přijdou časově omezené režimy s limitem 64 hráčů na PC, PS5 a Xbox Series X/S.

Take-Two tvrdí, že vlastní slova jako Rockstar, Take Two a Civilization

Take-Two, mateřská společnost Rockstar Games, 2K Games a 2K Sports, vyhlásila válku firmám, které využívají slova, na které má Take-Two ochrannou známku. Problémy má i hra It Takes Two.

Vše o Fortnite a Chapter 3: The Rock, Spider-Man a nová mapa

Po více jak dvou letech přichází další konec Fortnite. Respektive jedné velké kapitoly. Nová kapitola přináší znatelně větší změny než jen novou sezónu, jež vidíme jednou za tři měsíce.

Matrix Awakens je technologický zážitek na Unreal Enginu 5

Majitelé konzolí PS5 a Xbox Series X/S jsou lákání, aby si The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience stáhli a nahlédli do budoucnosti interaktivního vyprávění příběhů a zábavy.

Budoucnost je tady. Takhle mají vypadat multiplatformní hry na Unreal Enginu 5

Budoucnost je tady, hlásí společnost Archosaur Games, která se řadí mezi přední čínské videoherní firmy vyvíjející mobilní hry v Unreal Enginu. Co dokáže nová verze technologie Epicu?

PlayStation propustil manažera kvůli obvinění z pedofilie

Po rozsáhlé kauze ve společnosti Activision Blizzard s obtěžováním žen na pracovišti a znásilněním přichází další. Během víkendu se na internetu objevilo video, v němž je manažer PlayStationu obviněn.

Koncert DJ Steva Aokiho ve spolupráci se Sonicem skončil fiaskem

30. listopadu se konal virtuální koncert diskžokeje Steva Aokiho, který byl zároveň oslavou 30. výročí Sonica. Fanoušci očekávali show plnou soundtracků, avšak nebylo tomu tak.

Unikají podrobnosti o lokaci a časovém období nového BioShocku

Přesně před týdnem se objevily zajímavé neoficiální informace o novém BioShocku, které zmiňovaly, že se hra bude odehrávat ve dvou radikálně odlišných městech. Na ty navázal novinář Colin Moriarty.

PlayStation připravuje odpověď na Xbox Game Pass

Společnost Sony na jaro nadcházejícího roku plánuje odpověď na Xbox Game Pass. Majitelům konzolí PS5 a PS4 má přinést vlastní verzi předplatného, která spojí PlayStation Now a PlayStation Plus.

Halo Infinite - Recenze singleplayeru

Série Halo je považována za klasiku a studio 343 Industries se do ní snaží s novým dílem vnést dlouho potřebné novinky. I přes snahu, však titul nejspíš zůstane zajímavý, jen pro existující fanoušky.