7

Paradise Lost

2021

Paradise Lost - adventura o trochu lepší než Fallout 76

Vžijte se do role 12letého chlapce, který prohledává nacistický válečný bunkr po tom, co druhá světová válka skončila vybombardováním Evropy.

505 Games kupují Ghostrunner, Ubisoft vypíná servery 8 hrám, Ratchet & Clank v 60fps

Insomniac Games vylepšili Ratchet & Clank z roku 2016. Zaměstnanci Sony obdrží štědré bonusy za úspěch PS5. Kojima Productions po 10 letech opouští skladatel. Bloober Team není na prodej.

Paradise Lost s tajemným nacistickým bunkrem vyjde koncem měsíce

Tajemným nacistickým bunkrem v post-apokalyptické polské pustině se budou hráči v roli chlapce Szymona procházet koncem března, kdy vyjde Paradise Lost na PC, PS4 a Xbox One.

V Paradise Lost se bude chlapec toulat nacistickým bunkrem

Máme tu novou ukázku ze zajímavé polské adventury, která hráče zavede do alternativní historie, konkrétně do šedesátých let, kdy nacisté vyhráli druhou světovou válku a zpustošili celou Evropu.

Na Nintendo Switch by se mohl podívat neoznámený projekt v rámci EA Originals či dokonce remaster Need for Speed: Hot Pursuit

Známý novinář Jeff Grubb odhalil seznam sedmi her od EA, které se podívají na Nintendo Switch. Mezi nimi je i neoznámený remaster Need for Speed: Hot Pursuit plánovaný i na konzole a PC.

Post-nukleární polská pustina a tajný nacistický bunkr očima dvanáctiletého chlapce ve hře Paradise Lost

Nová adventura z pohledu první osoby je zasazena do o alternativní minulosti, šedesátých let, kdy nacisté vyhráli druhou světovou válku a proměnili Evropu na pustinu.