6

Martha is Dead

2022

Martha is Dead - Recenze italského psychothrilleru

Italské indie studio LKA nám přináší hororový psychothriller Martha is Dead. Celosvětově se hra potýká s velkými technickými problémy. A to je škoda, protože její příběh vás doslova nepustí.

Psychologický thriller Martha is Dead odložen

Psychologický thriller Martha is Dead od tvůrců The Town of Light byl odložen. Společnosti Caracal Games, LKA a Wired Productions oznámily, že nevyjde na konci letošního roku.

Horor Martha is Dead bude cenzurován, ale pouze na PlayStationu

Na Xboxu Series X/S, Xbox One a PC nabídne thriller z druhé světové války plnohodnotný zážitek. Proč k cenzuře na PlayStationu 5 a PlayStationu 4 dochází? Ani vývojáři nedokázali odpověď.

Martha is Dead je psychologický horor z druhé světové války

Hororových her je tu mnoho, avšak tato hra už z traileru působí trochu jinak, než ty běžné lekačky, které známe. Hra bude zasazena do prostředí druhé světové války. Na toto téma jsme se taktéž…

GeForce NOW RTX 3080 nově i s měsíčními platbami

Aktuální GFN Thursday přináší velkou novinku zájemcům o prémiový herní zážitek prostřednictvím členství RTX 3080. Nově totiž bude možné aktivovat si toto členství s měsíční platbou.

Souhrn novinek z Future Games Show: Spring Showcase

Mezi ukázanými tituly najdeme například Arctic Awakening, více z Quantum Error, Oddworld: Soulstorm, Axiom Verge 2 a nechybí ani strategie Humankind nebo adventura Life is Strange: True Colors.

Dokážete se vypořádat se smrtí svého dvojčete v psychologickém hororu Martha Is Dead?

Martha Is Dead je psychologický horor od tvůrců úspěšné hry The Town of Light. Hra se silným zaměřením na budování napětí a práci s vaší fantazií se představuje v prvních gameplay záběrech.