Boundary, Industria, Daymare 1994, The Fridge is Red, Arkanoid a další z Guerrilla Collective

Sobota odstartovala Guerrilla Collective 3 s přehlídkou zajímavých i méně zajímavých her od nezávislých vývojářů. Nechybělo několik překvapení. Tak se na vše pojďme podívat.

GeForce Now: Nvidia se dohodla s Electronic Arts na dalších hrách

Nvidia se dohodla se společností Electronic Arts na dalších hrách a rozšiřuje knihovnu GeForce Now o známé tituly. Přidává se také sedm novinek od jiných firem.

DLSS od Nvidie zlepšuje plynulost ve více než 100 hrách. Blíží se DLAA

Umělá inteligence od Nvidie se rozrůstá. Společnost se pochlubila, že technologii DLSS podporuje dalších 28 her. Mezitím dorazily nové ovladače a o pozornost se hlásí DLAA.

Industria se odehrává těsně po pádu Berlínské zdi a odkazuje na Half-Life 2

Dostane se do paralelní dimenze, do města Hakavik, kde se brutalistická architektura východního Berlína snoubí s podivnými technologickými přístroji a futuristickými roboty.

Střílečka Industria zve do surrealistické paralely po pádu Berlínské zdi

Podívejte se na nové gameplay záběry z připravované first-person střílečky Industria, která nás zavede z východního Berlína do paralelní reality krátce před koncem studené války.

Industries of Titan vás nechá budovat civilizaci na známém měsíci planety Saturn

Pokud patříte mezi milovníky žánru budovatelských strategií, možná byste si neměli nechat ujít Industries of Titan. Čeká vás totiž zajímavý boj o moc a území na měsíci Titán.

Projekt Installation 01 dostal od Microsoftu a 343 Industries zelenou

Začalo to ukázkou zdrojového kódu, pak to bylo jen několik hovorů s právníky přes Skype. Poté jsme s 343 Industries několik měsíců sdíleli naše plány s projektem...

Industria

2021

Industries of Titan

2020