Do Teamfight Tactics míří festival lunárních legend a nový šampion

V Teamfight Tactics se každou sezónu protočí několik postav, tříd a schopností, které využijete na cestě za vítězstvím. Ovšem v příští sezóně se objeví jeden velice unikátní šampion.

Další Dragon Age si letos nezahrajeme, shodují se různé zdroje. Místo toho dojde na Need for Speed

Namísto dalšího Dragon Age bychom se mohli letos na podzim dočkat nového Need for Speed a pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order. Battlefieldu 2042 pak má hrozit možný přechod na free-to-play model.

Studenti vytvořili reálnou mapu Zaklínače podle knih, her i seriálu

Studenti z Varšavské univerzity vytvořili podrobnou mapu světa Zaklínače v měřítku 1:1. Mapa ukazuje reálnou vzdálenost, kterou Geralt při svých dobrodružstvích urazil, od Kaer Morhen až po Skellige.

Dying Light 2 se pochlubí velkým množstvím dialogů. Jak poběží na PS5?

S blížícím se datem vydání se dozvídáme více zajímavostí o Dying Light 2 Stay Human. Tentokrát se Techland nevěnoval herní době a různorodým misím ve městě zamořeném nakaženými, ale dialogům.

Microsoft si váží partnerství se Sony a chce udržet Call of Duty na PlayStationu

Další den, další zajímavé informace o největší akvizici v historii videoherního průmyslu. Microsoft v úterý způsobil bouři, když oznámil záměr koupit Activision Blizzard za 68,7 miliardy dolarů.

Total War Warhammer 3 vám dovolí ovládnout chaos!

Měsíc před vydáním jsme dostali příležitost vyzkoušet si novou strategickou pecku ze světa Warhammeru a rozhodně je na co se dívat!

Detailní hlavní hrdinka ze Senua's Saga: Hellblade 2. Hráči ji srovnávají s Aloy

Studio Ninja Theory připomenulo připravované temné akční dobrodružství Senua's Saga: Hellblade 2 prostřednictvím dvou nových obrázků. Ty ukazují detailní hlavní hrdinku jménem Senua.

Plnohodnotná strategie Total War: Medieval 2 vyjde na mobily a tablety

Ve studiu Feral Interactive nezahálejí. Po vydání plnohodnotné mobilní verze survival hororu Alien: Isolation oznámili přípravu známé válečné strategie. Dočkáme se během jara.

Rozšíření Project_Hel pro Ghostrunner nabírá zpoždění

Chystané placené rozšíření Project_Hel pro kyberpunkovou parkourovou hru Ghostrunner mělo vyjít už za týden. Vývojářský tým ale oznámil, že musí vydání posunout. Kdy se dočkáme?

Stručně: Ranní zprávičky – pátek 21. ledna

Datum vydání Ghostwire Tokyo, Microsoft má vrátit Guitar Hero a Skylanders, Sony má chystat State of Play, FIFA Mobile v next-gen verzi, Bobby Kotick chtěl koupit Kotaku a PC Gamer.

Video ze zákulisí nás seznamuje s herci Horizon Forbidden West

Z očekávané PlayStation exkluzivity Horizon Forbidden West tady máme další video. Po včerejším příběhovém traileru se dnes seznámíme s herci. A to prostřednictvím téměř osmiminutového videa.

38 her bylo schváleno pro Steam Deck. Jaké to jsou?

Dalších 24 her bylo hodnoceno jako hratelných na Steam Decku a dalších 5 jako nekompatibilní s novým hardwarem od Valve. Na přenosném počítači určitě půjde Death Stranding nebo Portal 2.