Zobrazit vše ve dne 26. 4. 2021

Capcom odemkne finální demo Resident Evil Village na delší dobu

Finální demoverze Resident Evil Village nebude odemčena pouze 24 hodin. Společnost Capcom vyslyšela kritiků od hráčů a rozhodla se prodloužit dostupnost dema na všech platformách.

Persona 5 Strikers je spíše pokračováním než spin-offem

Ačkoliv se Persona 5 Strikers jeví jako vhodný začáteční bod pro nováčky série, jde spíše o skvělé pokračování pro veterány. Přesto si ale hru mohou užít oba typy hráčů a my vám řekneme proč.

Krátký dokument z Medal of Honor: Above and Beyond získal Oscara

Moc často se nevidí, aby něco z videoherní scény vyhrálo ocenění, jako je Oscar. I takové věci se občas stávají, a tak máme v herním průmyslu dvě studia, která si odnesla Cenu Akademie.

Ratchet & Clank: Rift Apart odhaluje novou hrdinku

V novém gameplay traileru se s River seznámíme a můžeme si prohlédnout zbrusu nová místa, například Nefarious City a alternativní dimenze oblíbených lokalit, stejně tak nové zbraně.

V Mafii 4 máme hrát za zkorumpovaného poldu a soudce. Studio pracuje také na nové značce

Čtvrtý díl gangsterské akce Mafia může být blíže, než si všichni myslíme. Nasvědčují tomu neoficiální informace. Hangar 13 hledají specialistu na multiplayer a pracují na sci-fi/fantasy projektu.

Seznam účastníků E3 se rozrůstá o další významné společnosti

K dříve potvrzeným společnostem Nintendo, Microsoft, Capcom, Konami a Ubisoft se přidávají další jako Bethesda, Activision, Epic Games nebo Bandai Namco.

Sheltered 2 rozšiřuje solidní základ prvního dílu

Tentokrát nebudeme zodpovědní za životy a zdraví jedné rodiny, ale celé frakce. Sheltered 2 rozšiřuje solidní základ prvního dílu a bude klást důraz na dobré vztahy skrz diplomacii a obchod.

Příběh Immortals Fenyx Rising rozšířil poslední balíček

Ztracení bohové je dobrodružství nazírané shora, z božské perspektivy. Točí se kolem smrtelníka jménem Ash, nového šampiona, který kráčí po stopách série ničivých pohrom.

Starfield nejspíš letos, Forza Horizon 5, oslava kódu Konami

V Respawnu připravují novou značku. Tvůrci remaku Demon's Souls chystají něco, co posune hranice jejich studia. People Can Fly koupili Phosphor Games. Tajemný Judgment Day. Hry zdarma na Epicu.