Zobrazit vše ve dne 30. 4. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E29

Microsoft snižuje provize!

Vítejte u Indiánského zpravodajství. Teď vážně, vraťte nám naší čtečku! Dělat 90VTEŘIN 4x týdně a další videa je takhle dost opruz!

Vývojáři Hitmana pracují na další neoznámené hře

Podle posledních zvěstí by mělo jít o fantasy hru s draky, která bude vyvíjená exkluzivně pro platformy Microsoftu. Vývoj je ale teprve v naprostých začátcích.

Další Crash Bandicoot v ohrožení? Toys For Bob mají exkluzivně pracovat pouze na Call of Duty

Studio oficiálně potvrdilo svou účast na vývoji Call of Duty: Warzone. Grafik, který pracoval na čtvrtém díle Crash Bandicoot, poté potvrdil, že to je to jediné, na čem studio teď bude pracovat.

Thief Simulator 2 vás naučí krást v domech i přepadnout banku

Thief Simulator z roku 2018, který má velmi kladné recenze od hráčů na Steamu, obdrží pokračování. Thief Simulator 2 byl oznámen na rok 2022 pro počítače a o rok později dorazí na konzole.

Končí exkluzivita Epic Games Store na SnowRunner a Predator: Hunting Grounds

Odpůrci Epic Games Store si po roce a necelém měsíci budou moci koupit SnowRunner a Predator: Hunting Grounds. Máte chuť na off-road simulaci a asynchronní multiplayerovou akci?

Mandalorian dostane hru? Rockstar hledá testery a Starfield exkluzivitou

World of Tanks na Steamu vyvolává bouři. Google Stadia se naučila vyhledávat. Připomenutí příběhu Resident Evil 7. Problémy Call of Duty WW2 Vanguard. Šéf Activisionu s polovičním platem.