Need for Speed má stihnout konec roku. Jaké bude?

Čekání na představení nového Need for Speed, které má vyjít do konce letošního roku, nezvěstí nic dobrého. Teď to vypadá, že k oznámení nového dílu arkádových závodů dojde brzy.

Disney chce údajně novou Star Wars hru každých 6 měsíců

Podle insidera Toma Hendersona má Disney jakožto vlastník společnosti Lucasfilm, která spravuje značku Star Wars, zájem o to, abychom se každých šest měsíců vydali do předaleké galaxie.

WRC od Codemasters má příjemně překvapit

Codemasters mají licenci od roku 2023 do roku 2027. První hra, pravděpodobně pod názvem WRC 23, vyjde v příštím roce a podle informací od známého insidera hodlá přinést nové možnosti.

Sony má chystat nový model PS5 s odpojitelnou mechanikou

Společnost Sony má v polovině fiskálního roku 2023 vydat nový model konzole PlayStation 5. Tento model má postupně nahradit verze A, B a C, které jsou ve výrobě od uvedení konzole na trh.

Kdy se odehrává rozšíření Cyberpunku 2077? Rozbor teaseru a teorie

Také jste viděli teaser trailer na rozšíření Cyberpunku 2077 a nemohli jste přehlídnout určité detaily, které vám začaly vrtat hlavou? Tak to se stalo i nám! Pozor: malé spoilery uvnitř!

V sobotu má Ubisoft odhalit hned několik nových dílů Assassin's Creed

V sobotu v devět večer našeho času proběhne Ubisoft Forward. Francouzská vydavatelská společnost potvrdila, že se bude věnovat budoucnosti série Assassin's Creed.

Tohle mají být obrázky z remaku Silent Hill 2

Na internet se dostaly obrázky, které údajně pocházejí z remaku Silent Hill 2, který připravuje polské studio Bloober Team. Autoři se specializují na horory, vytvořili The Medium a Blair Witch.

Assassin's Creed se má vrátit ke svým kořenům

V posledních letech se série Assassin's Creed hodně vzdálila od svých kořenů, což spouště fanoušků vadí. Na druhou stranu si akční adventura, která se postupem času stala rozsáhlým akčním RPG.

Amazon kupuje Electronic Arts? Jiné zdroje to popírají

V posledních měsících se spekulovalo, že společnosti Amazon, Apple a Disney projevily zájem koupit Electronic Arts. Dnes deník USA Today přišel se zprávou, že bitvu o giganta se chystá vyhrát Amazon.

Embracer, Sony a Lucasfilm nespokojeni s vývojem remaku Star Wars: Knights of the Old Republic

Společnosti Embracer Group, Sony a Lucasfilm údajně nebyly spokojeny s průběhem vývoje remaku hry Star Wars: Knights of the Old Republic ve studiu Aspyr Media. Vývoj měl být přesunut.

Eidos plánuje velký návrat Deus Ex. Vývojáři mají ambice překonat Cyberpunk 2077

Podle známého insidera Jeffa Grubba jsou debaty o novém Deus Ex v Eidosu v počáteční fázi. Tvůrci mají být rozhodnuti se vrátil k Deus Ex co nejdříve. Chtějí vyzvat Cyberpunk 2077.

Blizzard měl zrušit World of Warcraft MMO pro mobily

Kvůli neshodám s čínskou společností NetEase měl Activision Blizzard zrušit mobilní masivně multiplayerový titul World of Warcraft, který nebyl oznámen. Projekt měl velké ambice.