Zobrazit vše ve dne 8. 6. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E40

Tak to zkusíme ještě jednou...

Když se novinky zmítají v chaosu a redakce neví, co by měla dělat dál, přichází ten, kdo to může všechno pouze zhoršit: Fiola. A spolu s ním novinkové shrnutí uplynulých dnů videoherní scény.

Srovnání San Franciska a prostředí z Horizon Forbidden West

V poslední době jsme se dočkali spousty nového infa ohledně Horizon Forbidden West od studia Guerrilla Games. Ve srovnávacím videu si můžeme povšimnout, jak velký důraz zde kladou na detaily.

Ratchet & Clank: Rift Apart je jedním z králů svého žánru

Ratchet a Clank je dvojice, kterou hráči milují a Rift Apart se jim snaží udělat tu nejvyšší čest. Pozměnit ale starou sérii tak, aby fungovala i v moderní době, není vůbec jednoduchý úkol.

Vrátí se horor Dead Space v remasterované trilogii?

Akční horor Dead Space může napodobit Mass Effect a dorazit na počítače a konzole v remasteru s celou trilogií. Zájem fanoušků by jistě byl. Vrátí se inženýr Isaac Clarke?

Terra Nil staví žánr městského budování na hlavu

Místo toho, abyste bezohledně rozšiřovali své město, tak v Terra Nil se stanete ekologickým bojovníkem. Nový titul od vydavatelské společnosti Devolver Digital se vymyká běžným zvyklostem

Ratchet & Clank: Rift Apart má zbraň umožňující vyvolat věci z jiných světů PlayStationu

Insomniac Games odhalili čtyři crossovery, které dokáže v Ratchet & Clank: Rift Apart vyvolat zbraň RYNO 8 z jiných světů PlayStationu. Přidává se i Sunset Overdrive.

Bright Memory: Infinite na nových screenshotech

Tři nové screenshoty připomínají first-person střílečku Bright Memory: Infinite, která vychází z původního Bright Memory, experimentálního projektu vyvinutého jedním člověkem.

Vše, co potřebujete vědět o aktualizaci Minecraft 1.17 Caves and Cliffs

Minecraft dostává po dlouhé době novou aktualizaci. 1.17 je první částí updatu Caves and Cliffs, která přináší nové bloky, moby i další novinky. Druhá část přijde koncem tohoto roku.

Sedmá sezóna Fortnite v doprovodu Supermana a Ricka s Mortym

Tři nové upoutávky na sedmou sezónu druhé části Fortnite potvrzují, že hlavním tématem je invaze mimozemšťanů. Spekulace se tentokrát nepletly, jak odhaluje příběhový trailer.

Ve starých Battlefieldech se objevuje promo na nový díl

Záhadná upoutávka ve starých dílech Battlefieldu láká na nadcházející představení. Teaser se objevil i na sociálních sítích, včetně Xboxu. To připomíná spekulace o zařazení hry do Xbox Game Passu.

Mass Effect: Legendary Edition nyní spustíte i s nestandardními písmeny v uživatelském jménu Windows

Nejnovější patch remasterované trilogie napravuje řadu kuriózních a zábavných chyb, včetně nadměrného množství kreditů ve druhém díle nebo hlasitosti cestování přes hmotové vysílače.