Zobrazit vše ve dne 7. 5. 2021

Pokračování detektivního spin-offu Yakuzy se jmenuje Lost Judgment

Úspěšný detektivní spin-off série Yakuza jménem Judgment obdrží pokračování. Společnosti SEGA a Ryu Ga Gotoku Studio dnes oznámily, že na konzole vyjde Lost Judgment.

Svět survivalu Rust je krásnější díky nové aktualizaci

Facepunch Studios připravilo novou aktualizaci pro multiplayerový survival Rust. Jeden z králů tohoto žánru se na počítačích může chlubit lepší grafickou kvalitou i vrakovištěm s funkčním jeřábem.

Stalker 2 nemá nic společného s původně vyvíjeným, zrušeným pokračováním série

Tvůrci potvrzují, že po obnově studia GSC Game World došlo k úplnému restartu vývoje. Také jsme se dozvěděli, že kvůli větvícímu se příběhu nebude možné zažít všechno při jednom průchodu hrou.

Cyberpunk 2077: Každý čtvrtý hráč dosáhl maximální reputace

CD Projekt RED se na sociálních sítích pochlubil, že 23,5 procenta hráčů ve hře Cyberpunk 2077 dosáhlo maximální úrovně reputace. Podle údajů dostupných na Steamu se na konec příběhu dostalo 31,7 %.

Game Builder Garage od Nintenda vás naučí vytvářet malé hry

Nintendo chystá křížence svého unikátního projektu Labo a PlayStation exkluzivity Dreams. Výsledkem je Game Builder Garage pro Switch, který vám umožní vytvářet vlastní herní zážitky.

Bus Simulator 21 láká na řízení autobusu i firmy samotné

Datum vydání, detailní popis hry i nový trailer, abyste věděli, co od pokračování populárního autobusového simulátoru můžete čekat. Vyjde na PC a konzole PlayStation a Xbox.

Svět The Division se rozšíří do nových her a médií

Ubisoft oznamuje záměr rozšířit svět The Division do nových her a dalších médií. Fanoušci tohoto universa se mohou těšit na bezplatnou hru Tom Clancy's The Division: Heartland.

World of Warcraft: Burning Crusade Classic má datum vydání

Klasické World of Warcraft se brzy rozroste o další přírůstek. Na serverech Classicu se objeví datadisk Burning Crusade, který hráčům umožní čelit řadě známých nepřátel.

Game Boost na PS5 zlepšuje hry z PS4

Společnost Sony publikovala krátkou reklamu na konzoli PlayStation 5, která je věnována funkci Game Boost. Jde o marketingový výraz pro způsob, jakým zpětná kompatibilita vylepšuje vybrané hry.

Resident Evil Village - Recenze

Série Resident Evil je tu s námi již 25 let a Capcom se nás snaží přesvědčit, že má stále co nabídnout. A víte co? Opravdu nás přesvědčil.

Klasické RPG Baldur's Gate: Dark Alliance dorazí na konzole

Nezdá se to, ale bude tomu opravdu již 20 let, co tento akční hack-and-slash titul vyšel na PS2 a původní Xbox. Veterány série i úplné nováčky tak jistě potěší příchod hry na novější konzole.