Úspěšný detektivní spin-off série Yakuza jménem Judgment obdrží pokračování. Společnosti SEGA a Ryu Ga Gotoku Studio dnes oznámily, že 24. 9. letošního roku na PS4, Xbox One, PS5 a Xbox Series X/S vyjde Lost Judgment.

V Lost Judgment se vrací hlavní hrdina Takayuki Yagami. Bývalý právník se stal pouličním detektivem. Spolu se svým parťákem a bývalým členem Yakuzy, Masaharu Kaito, bojují proti zločinu v ulicích města. Pustí se do vyšetřování zdánlivě dokonalého zločinu, kde hlavní podezřelý má neprůstřelné alibi. To, co začíná jako příběh pomsty, odhaluje spletitou spikleneckou síť zahrnující několik frakcí, které zneužívají výhody porušení právního systému. Jak se oběti hromadí a Yagami postupně odhaluje pravdu, musí si vybrat mezi obranou zákona nebo vymáháním spravedlnosti.

Přečtěte si také: Judgment s tajemným příběhem je ideálním výchozím bodem pro nezasvěcené Yakuzou

Yagami se nejprve vydá na průzkum uvnitř střední školy, kde bude hledat stopy a způsob, jak se dostat blíže ke studentům a zúčastnit se některých sezení, které se promění v nové minihry, včetně boxu a tance.

Těšit se můžete na zvraty na denním pořádku. Kromě originálního příběhu se v pokračování objeví mnoho nových prvků.

„Lost Judgment propojuje prvky detektivního pátrání, temného vyprávění a akčního boje. To vše se spojí v temný thriller Takayuki Yagami, soukromého očka, jenž se snaží hájit ty, které zákon nechrání,“ uvádí tisková zpráva.

Vývojáři lákají na vylepšený systém sledování a hledání stop, stejně tak na nový bojový systém. Yagamiho ovládání boje mu umožňuje stylově překonat jakékoliv situaci od přepadení ve skupině až po zastavení jednoho cíle. „Využijte Crane, Tiger a nový Snake styl boje. Snake dokáže odrazit útok a vrátit soupeřovy údery s využitím této energie proti nepříteli.“

Během vyšetřování poroste arzenál detektivních triků prostřednictvím nových pomůcek, nenápadného sledování podezřelých a rafinovaných metod infiltrace. Při hledání pravdy nenecháte kámen na kameni.

„Ponořte se do rušných ulic Tokia a Yokohamy svým vlastním tempem a vychutnejte si autentické prostředí, které dokáže poskytnou jen RGG Studio. Nezapomeňte si užít zábavu v klubu SEGA nebo vyřešte případy od místních,“ dodává tiskovka.