Zobrazit vše ve dne 2. 11. 2020

Dorazí PlayStation 5 do Evropy dříve?

Po internetu se začala šířit menší fáma o tom, že by snad měl PlayStation 5 dorazit do Evropy o něco dříve. Prsty v tom má německý obchod, který takto informoval své zákazníky e-mailem.

Jak bude vylepšeno Fortnite na PS5 a Xbox Series X?

Příští týden obdrží Fortnite důležitou aktualizaci, která vylepší hru pro novou generaci konzolí. Studio Epic Games připravilo vizuální vylepšení, lepší časy načítání a vylepšilo split-screen.

Cena akcií CD Projektu RED klesla za dva měsíce o 25 %

Problémy při vývoji očekávaného Cyberpunk 2077 i pandemická situace ve světě zapříčinily pokles hodnoty slavného studia. Při posledním setkání s investory jsme se však dozvěděli i další zajímavé věci.

TOP 5 Epizoda S1E171

Hororové hry podle filmů

Horor by měl teoreticky být snadný na převedení z filmů do hry. Moc kvalitních hororových her podle filmů přesto nevzniklo, ale i tak jsme se podívali na těch pár, které vynikly a zvládly to.

V češtině si zahrajete i Astro's Playroom

Roztomilý robůtek Astro je šťastný, protože jeho dobrodružství ve hře Astro's Playroom bude s českými titulky. Jedná se o první hru s lokalizací čistě na PS5.

Sean Connery ve videohrách. Vzpomínka na hru 007 From Russia With Love

Smrt Seana Conneryho otřásla filmovými fanoušky. Slavný skotský herec zemřel na přelomu 30. a 31. října/októbra ve svých 90 letech. Connery byl prvním představitelem ikonického tajného agenta 007.

Neoficiální bočnice pro PS5 musí být stáhnuty z prodeje

Nedávno jsme vás informovali o britské společnosti, která připravovala neoficiální barevné bočnice pro PlayStation 5. Ty však musely být stáhnuty z prodeje, jelikož Sony vyhrožovala právními kroky.

S novou aktualizací se více ponoříte do světa českých Mashinek

Jan Zelený připravil novou aktualizaci své strategické hry Mashinky, která je dva roky v předběžném přístupu na Steamu. Tentokrát došlo na možnost procházet se a řídit vozidla a vlaky.

Upírský battle royale se bude odehrávat v Praze

Nový battle royale titul inspirovaný herní sérií Vampire: The Masquerade nás vezme do ulic naší matičky Prahy. Podívat se můžeme i na krátký teaser, abyste věděli, co vás čeká.

Nejnovější počin z dílny Riot Games je tahové RPG Ruined King: A League of Legends Story

Ruined King: A League of Legends Story je první hra, jež vychází pod značkou Riot Forge. V tomto tahovém RPG se podíváme do města Bilgewater a pokusíme se vyřešit záhadu Stínových ostrovů.

Transformers: Battlegrounds přináší boje robotů pro malé i velké

Společnost Bandai Namco připomenula trailerem vydání Transformers: Battlegrounds, nové akční hry se slavnými roboty od Hasbra pro počítače a konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.