Zobrazit vše ve dne 27. 10. 2020
90VTEŘIN Epizoda S6E83

Cyberpunk 2077 ODLOŽEN!

Cyberpunk se nám odkládá, Ubisoft pro změnu zase utrácí, ale za to máme potvrzenou další českou lokalizaci. Do toho se podíváme na to, kde Terka celou dobu byla. Na všechno nám stačí pouze 90VTEŘIN!

Cyberpunk 2077 opět odložen, ale vyjde letos

Tohle už je opravdu špatný sen. Zástupci CD Projektu RED nás několikrát ujišťovali, že Cyberpunk 2077 již nebude odložen a vyjde avizovaného 19. 11. letošního roku. Dnes je ale vše jinak.

Rozbalení PlayStationu 5, první dojmy a gameplay z Astro’s Playroom

Ze zveřejněných materiálů je nejzajímavější porovnání velikosti PS5. Nová generace konzole od Sony je mnohem větší než PS4 Pro i konkurenční Xbox Series X. Redaktoři si pochvalují ovladač.

Wrestler Dave Bautista jako Marcus Fenix v aktualizaci pro Gears 5

Nejbližší aktualizace pro střílečku Gears 5 splní jeden ze snů slavného Wrestlera a herce Davea Bautisty. Zahraje si totiž roli jednoho z hlavních hrdinů slavné série.

Co-op režim v Ghost of Tsushima posouvá hru na další úroveň

Ghost of Tsushima se může řadit k nejlepším hrám letošního roku. To ovšem vývojářům nestačilo, a tak si pro nás v nedávném updatu připravili kooperativní režim, který posouvá hru na další úroveň.

Letošní Call of Duty ve finálním traileru láká na kampaň

Call of Duty: Black Ops Cold War se připomíná ve finálním traileru. Activision nám dává vědět, že už za pár týdnů vyjde nový díl akční střílečky, která každý rok prodá desítky milionů kusů.

Tento týden vychází Game of the Year edice Sekiro: Shadows Die Twice

Součástí středečního bezplatného updatu bude nový herní mód, možnost změnit skiny pro hlavní postavu a online prvek s nahráváním půl minuty vašeho hraní k pomoci ostatním hráčům.

Týden českých a slovenských her na Steamu

Oslavte nezávislost Československa českými a slovenskými hrami. Steam rozjel akci, které se účastní 72 vývojářů z obou zemí. Jsme si jistí, že si určitě vyberete.

Viking City Builder je první real-time strategie s podporou RTX

Viking CIty Builder je klasická budovatelská hra, která je doplněna o real-time strategické prvky. Navíc je zasazena do vikingského prostředí a obohacena o podporu ray-tracingu.

Obavy z ořezání Cyberpunku 2077, cenzura GTA 6, nová sezóna Apex Legends

Dobré ráno. Analytici očekávají úspěch Cyberpunku 2077 na úrovni GTA V a Red Dead Redemption 2. God of War bude vylepšeno pro PS5. Immortals Fenyx Rising hlásí hotovo.