Ve středověkém simulátoru The Guild 3 se z obchodníka stanete pánem

Téměř pětiminutový trailer oznámil vydání plné verze středověkého simulátoru/strategie The Guild 3, kde se z dřevorubce stanete milionářem. Hra se prodává nejen digitálně, ale také ve speciální edici.

Střílečky, RPG, simulátory, kooperace a další hry z Future Games Show

Střílečka Outpost, Nightingale od ex-BioWare, Luto, jeden na jednoho v Die by the Blade, masivní zbraně v Morbid Metal, Turbo Golf Racing, logická sci-fi, vzpomínky na dětství a další hry.

Kozí simulátor bude ještě šílenější. Přichází Goat Simulator 3

Pokud jste sledovali Summer Game Fest, tak jste mohli vidět trailer, který vypadal jako znovupředstavení Dead Island 2. Nakonec se ale z filmečku vyklubalo oznámení Goat Simulator 3.

V tomhle simulátoru budete řídit těžké stroje v lomu

Jedná se o realistický simulátor, ve kterém můžete řídit, opravovat a upravovat těžké stroje a vozidla v kamenolomu. Chybět nebude mohutný dampr, velký a silný bagr a další potřebné vybavení.

Ex-tvůrci DayZ v Bratislavě chystají detailní lovecký simulátor

Tvůrci, kteří se v minulosti podíleli na projektech jako DayZ, Soldier of Fortune 3 nebo Conan, podle svých slov vytvářejí detailní titul s bohatým příběhem i realistickou balistickou simulací.

Simulátor plný chlupatých čtyřnožců - Recenze

Jedná se o simulátor zvířecího útulku, kde se budete starat o čtyřnohé, chlupaté a roztomilé svěřence. Všechno bude čistě pod vaší rukou, takže se připravte na pořádný nášup práce.

Simulátor druhoválečné ponorky čeká vydání plné verze s českou lokalizací

Simulátor ponorky z období druhé světové války se dostává do finální fáze vývoje. Tvůrci jsou po šesti letech pomalu připraveni vydat finální 1.0 verzi. Ta dorazí během příštích šesti měsíců.

Charitativní DLC pro české kamionové simulátory a Space Engineers zažívá review bombing od Rusů a Číňanů

Pražské studio SCS Software, které stojí za hrami Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator, chystá kosmetický dodatečný balíček pojmenovaný Ukrainian Paint Jobs Pack.

Dokážete sbalit Johnnyho Silverhanda a další postavy z Cyberpunku 2077? Vyzkoušíte si to v bezplatném simulátoru randění

Cyberpunk 2077 jsme viděli snad všichni, stejně tak jeho hlavní postavy. Co jsme ale ještě neviděli, tak je bezplatný simulátor randění Cyberbang 2069, ve kterém můžete randit jako žena nebo muž.

Team17 kupuje velkého vydavatele simulátorů

Jeden z největších vydavatelů nezávislých her se rozroste. Britská společnost Team17 se rozhodla koupit giganta na trhu simulátorů, německou vydavatelskou firmu Astragon Entertainment.

Vyzkoušet si můžete práci elektrikáře v demu chystaného simulátoru

Poláci se snaží ovládnout videoherní trh se simulátory. Jejich kvalita není úplně nejlepší, ale některé z nich dokážou zabavit a slouží jako ukázka zajímavých prací.

Vyzkoušeli jsme simulátor Ježíše - I Am Jesus Christ

Dostali jsme jedinečnou šanci vyzkoušet simulátor Ježíše Krista s názvem I Am Jesus Christ. Jaké jsou naše dojmy z alfa verze této hry se vám pokusíme nastínit v následujícím videu.

Polský simulátor Ježíše ukazuje Jeruzalém

Polská společnost SimulaM nám prostřednictvím videodeníku připomenula připravovaný simulátor Ježíše. Ve videu vývojáři informují, že už brzy umožní omezenému počtu hráčů vyzkoušet si vývojovou verzi.

Epic rozdává lovecký simulátor a 1090 retro her

V obchodě Epic Games Store si můžete vyzvednout a do své knihovny přidat theHunter: Call of the Wild a Epic Welcome Pack pro Antstream Arcade. Obě položky budou dostupné skoro týden.

Zemědělský simulátor hráče baví. Novinka Farming Simulator 22 se řadí mezi nejhranější hry

Včera vyšel Farming Simulator 22, další díl série, která přináší hráčům komplexní zemědělský zážitek. Jak se ukazuje, každý díl je více a více populární. Dokládají to statistiky ze Steamu.

Proč jsou simulátory nedodělané? Nedostatky viditelně odkrývá nejen Bus Simulator 21

Z okrajového žánru se simulátory postupně posouvají, hraje je čím dál více hráčů, a tudíž se i více prodávají, leč po stránce kvality často zaostávají. Jejich nedostatky odkrývá nejen tato hra.

Simulátor automechanika se proměnil v renovaci starých vozů

Společnost PlayWay vyžívá svůj koncept simulátoru automechanika s názvem Car Mechanic Simulator, aby hráčům přinesla možnost renovovat staré vozy. Dostupné je demo.

Gas Station Simulator míří na konzole a chystá se nový simulátor

Po úspěchu PC verze se Gas Station Simulator dostane nejen na konzole PlayStation a Xbox, ale čerstvě je potvrzen i port na Nintendo Switch. Studio chystá také nový simulátor.

V dalším polském simulátoru si vyzkoušíte práci elektrikáře

U klientů v roli elektrikáře budete provádět nejrůznější činnosti. Čeká vás oprava, montování zásuvek, výměna žárovek, panelů, lišt, zástrček nebo lustrů. Dojde i na opravu spotřebičů.

TOP 5 Epizoda 215

Další nejpodivnější simulátory

Simulátory můžeme dělit do dvou kategorií. Ty, které se snaží držet reality, a ty, které ani trochu. Dnes se podíváme na pár těch, které jsou prostě tak trochu zvláštní.

Simulátor čerpací stanice je novým hitem

Po uklízení domů ve hře House Flipper a sečení trávníků ve hře Lawn Mowing Simulator má Steam nový, nečekaný hit. Jak vidno, hráče stále více lákají netradiční simulátory.

Staňte se rybičkou v nové hře od tvůrců simulátoru toastového chleba

Na PC, Xbox Series X|S, Xbox One a Xbox Game Pass vyšlo pokračování hodně netradičního simulátoru toastového chleba. V I Am Fish se stanete jednou ze čtyř rybiček.

Upusťte uzdu své fantazii v tycoonu Park Beyond

Simulátor není zrovna něco, co byste očekávali od společnosti, jako je Bandai Namco. Ovšem Park Beyond není obyčejný simulátor. Zde můžete upustit uzdu své fantazii a tvořit šílené atrakce.

Epic rozdává bullet-hell střílečku a železniční simulátor

Digitální knihovničku na Epic Games Store si můžete obohatit o bullet-hell střílečku Mothergunship a železniční simulátor Train Sim World 2. Po těchto hrách se na řadu dostane A Plague Tale.

Brzy vychází simulátor sekání trávy

Máme tu další z řady nevšedních simulátorů. Společnost Curve Digital láká hráče na hru Lawn Mowing Simulator, která se zaměřuje na sekání trávy. Podívejte se na trailery a obrázky.

Ambiciózní simulátor Ježíše Krista se ukazuje v Unreal Enginu 5

Před několika týdny bylo rozhodnuto, že vývoj I Am Jesus Christ přejde na modernější Unreal Engine 5. Dnes se můžeme podívat na první vylepšení grafiky, včetně vody a stínů. Zatím jde pouze o test.

Oznámen Farming Simulator 22. Nový díl zemědělského simulátoru bude větší a lepší

Nové plodiny, nové mapy, nové stroje a nové značky jsou jen začátek toho, co hráči mohou očekávat. Žhavou novinkou je proměnlivé roční období. Mapy pokryje sníh.

My Funeral Home je simulátor pohřební služby

Početný zástup nevšedních simulátorů rozšíří podnikání v oblasti pohřebních služeb. V My Funeral Home se budete starat o vše, co se týká pohřbu. Vývojáři mají velké ambice.

V novém simulátoru budeme zastavovat rozzuřený a agresivní dav v ulicích

Ve hře Riot Control Simulator se staneme důstojníkem, jehož úkolem je zastavit rozzuřený a agresivní dav v ulicích. Bude pouze na nás, zda s davem budeme jednat brutálním způsobem.

Harvest Moon: One World je ostudou farming simulátorů

Tento velice nedopečený kousek bohužel moc úspěchu nesklidil. Pojďme se podívat, co se stane, když spojíte pomalé tempo, špatnou optimalizaci a slabou hratelnost dohromady.

Aston Martin přináší luxusní závodní simulátor se vším všudy

Automobilka Aston Martin, která se v letošním roce vrací do Formule 1, ve spolupráci s Curv Racing Simulators vytvořila závodní simulátor AMR-C01. Monokok tvoří celokarbonová vlákna.

The Bus je simulátor řidiče autobusu nové generace s mapou Berlína 1:1

Německé TML-Studios připravuje simulátor řidiče autobusu nové generace s mapou Berlína 1:1. Potěší možnost se volně procházet herním světem i dva jízdní režimy.

Simulátor Ježíše Krista ukazuje tutoriál, mapu a boj s démonem

Netradiční simulátor zaměřený na život Ježíše Krista v novém vývojářském deníčku ukazuje různé aspekty hry před příchodem na Kickstarter, kde se bude snažit získat potřebné peníze.

Simulátor automechanika, života na ulici i prezidenta USA

Polská společnost PlayWay, která se specializuje na různé, často bláznivé simulátory, představila hry pro letošní rok. Největší základnu fanoušků má pravděpodobně série automechanika.

V novém simulátoru budeme pomáhat řidičům v nesnázích

Roadside Assistance Simulator nám umožní vyzkoušet si práci asistenční služby, která pomáhá řidičům v problémech. Simulátoru se dočkáme na počítačích i konzolích.

Madrid a Wyoming z českých kamionových simulátorů

Nové obrázky přibližují rozšíření map, které čekají kamionové simulátory od českého studia SCS Software. Euro Truck Simulator 2 obohatí Iberia s Madridem a American Truck Simulator stát Wyoming.

Simulátor Ježíše Krista rekapituluje rok vývoje

I Am Jesus Christ je stále ve vývoji. Nevšední simulátor si budou moci zájemci brzy vyzkoušet a vžít se do role samotného Ježíše Krista a pomáhat potřebným. Plná verze je v plánu na letošní rok.

Co čeká české kamionové simulátory v letošním roce?

Vývojáři vydali video, ve kterém shrnují nejdůležitější updaty roku 2020 v jejich hrách Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator. Uskutečnil se také stream pro jednotlivé plány na rok 2021.

Project Cars 4 má být nejrealističtějším simulátorem všech dob

Po zklamání v podobě Project Cars 3, který není simulátorem, se hodlá britské studio vrátit ke kořenům série a přinést nejrealističtější závodní simulátor všech dob.

Nevyšla na vás konzole PS5? Vychutnejte si první momenty v simulátoru

Pro počítače vyšla nová hra PlayStation 5 Simulator. Umožní vám rozbalit si konzoli od Sony, vzít ji do vlastních virtuálních rukou a zapnout svoji první next-gen hru.

American a Euro Truck Simulátory zvou na návštěvu Denveru a Iberie

Prostřednictvím nových obrázků se podíváme do Denveru, hlavního města státu Colorado, a na pěstování ovoce a zeleniny ve Španělsku a Portugalsku.

Na počítače vychází nová generace zemědělského simulátoru

Fanoušci Farming Simulatoru se před dvěma roky rozhodli vytvořit vlastní zemědělský simulátor. Ten konečně vyšel v plné verzi a klade důraz na realistický zážitek.

V novém simulátoru mechanika budete opravovat zemědělskou techniku

Je čas si pořádně ušpinit ruce. V novém simulátoru mechanika ale nebudete opravovat rychlé formule, které jsou na začátku traileru k vidění, nýbrž zemědělská vozidla a stroje.

České kamionové simulátory ukazují rozšíření Colorado, Iberia a tajný projekt

SCS Software se podařilo uzavřít spolupráci s americkým výrobcem, která umožní zahrnout do hry vůz NEXT Western Star. Ten bude koncem tohoto měsíce odhalen a krátce na to se dostane do hry.

V novém simulátoru se stanete agentem FBI. Budete vyšetřovat i hledat důkazy

Po řadě netradičních simulátorech přichází další. Stanete se agentem FBI ve městě hříchu a korupce. Vaším úkolem bude vyšetřovat vraždy, krádeže, únosy, obchod s drogami, mafii a organizované zločiny.

Iberia a Colorado balíčky z českých kamionových simulátorů

Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator na nových obrázcích ukazují nadcházející dodatečná rozšíření. České kamionové simulátory čeká Pyrenejský poloostrov a stát Colorado.

Podívejte se na simulátor rančera, CastleStorm 2 nebo na planetární boje v Everspace 2

Třetí den Summer of Gaming od IGN přinesl další zajímavosti. Pojďme se na ně společně podívat v našem přehledu a zjistit, co nás v herním světě v následujících měsících čeká.

Ninja Simulator připomíná spíše akční adventuru nežli hardcore simulátor

Studio RockGame nám představilo připravovanou hru ze světa feudálního Japonska. Na vydání však spolupracuje i společnost PlayWay, která má za sebou řadu netradičních ale úspěšných simulátorů.

Vývojáři ukazují off-road simulátor SnowRunner

Oproti předešlé hře se jménem MudRunner se toho dost změnilo a vylepšilo.

Alaskan Truck Simulator kombinuje tradiční kamionový simulátor, Aljašku a survival

V Alaskan Truck Simulatoru skočíte do bot aljašského truckera a dostanete se za volant výkonných kamionů, abyste vozili zásilky v jednom z nejdrsnějších a nejnebezpečnějších prostředí na světě.

Vzniká pokračování simulátoru chleba. Tentokrát budeme hrát za rybičku

Své dobrodružství začneme v kulatém akváriu a budeme se snažit z něho utéct do moře. Při cestě se pochopitelně nesmí akvárko rozbít, jinak rybička zahyne.

Byl oznámen propracovaný simulátor monster trucků

Fanoušci závodění se konečně dočkají kvalitního simulátoru monster trucků. Monster Truck Championship vyjde ještě tento rok a přinese nám realistický herní zážitek.

Do nedělního večera si můžete zkusit český vojenský simulátor Arma 3

Bohemia Interactive zvou hráče k vyzkoušení jejich vojenského simulátoru Arma 3. Oblíbenou českou hru si přidáte do knihovny na Steamu a můžete ji hrát až do nedělního večera.

Truck Driver zaplní díru po kamionových simulátorech na konzolích

Za dva dny vychází kamionový simulátor na konzole PlayStation 4 a Xbox One a přinese i příběhové pozadí. Na počítačích se hra objeví v listopadu letošního roku. Co vše konkurence pro české hry Euro…

TOP 5 Epizoda

TOP 5 - Nejpodivnějších simulátorů randění

Vizuální novely a simulátory randění nikomu nebereme. Občas se mohou opravdu povést a užijete si trochu té romantiky a příběhu, který se točí okolo vašeho vybraného virtuálního partnera. Ale co když…

TOP 5 Epizoda

TOP 5 - Nejpodivnějších simulátorů

Simulátory na úplně všechny možné práce a věci už jsou docela normální a jelikož lidé chtějí nejen dělat různé práce, ale i být různými věcmi tak začali vznikat ty největší bláznoviny jaké si jenom…

4x vesmírny simulátor X4: Foundation už má dátum vydania

Séria vesmírnych simulátorov X patrí medzi takzvané 4X hry, teda hry, kde môžete lietať, bojovať, obchodovať a premýšľať. Z pilota malého stíhača, ktorý občas zostrelí nejakého piráta, predá pár kíl…