Pokémon: Brilliant Diamond & Shining Pearl jsou krásnou připomínkou jednodušších časů série

Osmá generace Pokémon her přináší remake čtvrté generace, která nás tehdy i dnes dokázala velice okouzlit.

TOP 15 nejstahovanějších Nintendo her v lednu

Nintendo zveřejnilo seznam nejstahovanějších her za leden 2022 přes eShop na evropském trhu. Žebříček je založen pouze na počtu stažení, takže nejsou započítány hry, které jsou fyzicky na kartě.

Hudba z původních Pokémon her Diamond a Pearl je oficiálně k dispozici

Japonská společnost The Pokémon Company, která spravuje značku Pokémon, vydala hudební knihovnu ze svých původních her Diamond a Pearl. Hudba je tak volně k dispozici, a to nejen k poslechu.

TOP 15 nejstahovanějších Nintendo her v prosinci

Nintendo zveřejnilo seznam nejstahovanějších her za prosinec 2021 přes eShop na evropském trhu. Žebříček je založen pouze na počtu stažení, takže nejsou započítány hry, které jsou fyzicky na kartě.

Nintendo dominuje nejprodávanějším hrám za rok 2021 na Amazonu

Stejně jako loni, tak i letos dominuje Nintendo v žebříčku nejprodávanějších her roku v internetovém obchodě Amazon. Podívejte se na kompletní žebříček. Jste překvapeni?

Nintendo čelí dalšímu úniku hry před vydáním. Tentokrát jde o nové Pokémony

Poslední týdny se vůbec Nintendu nedaří zabraňovat únikům svých novinek. Po Metroidu a novému Maria Party Superstar se dalším v pořadí stala novinka Pokémon Brilliant Diamond and Shining Pearl.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry listopadu 2021

Zima se blíží. Zatopte si v kamnech a vydejte se na nová dobrodružství ve videoherním světě, který i přes zmatek po celém světě nabízí nové a zajímavé hry. Jaké to jsou?

Detailněji o Pokémon Legends: Arceus a další novinky z Pokémon Presents

Na dnešní akci Pokémon Presents se nemluvilo pouze o mobilní verzi free-to-play MOBA hry Pokémon Unite, došlo také na podrobnější pohled na Pokémon Legends: Arceus. Nadějné a rozsáhlé akční RPG.