4

Necromunda: Hired Gun

2021

Necromunda: Hired Gun je agresivně podprůměrnou střílečkou

Necromunda: Hired Gun zamíchá s vaší definicí slova „podprůměrný“. Tahle střílečka vás totiž bude nějakou dobu bavit, ale problémů má více než dostatek. Tolik, že návrat k ní bude zkouška ohněm.

Střílečka Necromunda: Hired Gun ukazuje zbraně

V rychlé a brutální first-person střílečce Necromunda: Hired Gun ze světa Warhammeru 40,000 budete mít k dispozici celou řadu zbraní, abyste mohli plnit úkoly určené pro lovce odměn.

Necromunda: Hired Gun ukazuje kybernetického ohaře

Dynamická, násilná a zběsilá first-person střílečka Necromunda: Hired Gun, která hráče vezme do nejtemnějších koutů nechvalně proslulého úlového města z Warhammer 40K, představuje kybernetického psa.

Necromunda: Hired Gun vyzývá ke vstupu do nechvalně proslulého úlového města

Dvouminutový trailer na novou first-person střílečku Necromunda: Hired Gun vyzývá hráče ke vstupu do nechvalně proslulého úlového města z Warhammeru 40,000 a k boji v jeho nejtemnějších koutech.

Střílečka Necromunda: Hired Gun odhaluje úvodní filmeček

Zběsilá first-person střílečka Necromunda: Hired Gun, která je zasazena do světa Warhammeru 40,000 a připomíná sérii Doom od id Software, se připravuje na vydání.

Brutální střílečka Necromunda: Hired Gun ze světa Warhammeru v novém traileru

Rychlá a brutální first-person střílečka Necromunda: Hired Gun vyjde na počítače a konzole již 1. 6. letošního roku. Dnes se nám ukazuje v novém gameplay traileru.

V akci Necromunda: Hired Gun si pořádně zastřílíte

V hlubinách Necromundy se můžete spolehnout pouze na sebe a svou zbraň. Tou je Autopistol Weapon, kterou představuje dnešní krátké půlminutové gameplay video od Focus Home.

Necromunda: Hired Gun je rychlá a brutální střílečka ve světě Warhammeru 40,000

Nová first-person střílečka od tvůrců Space Hulk: Deathwing připomíná Doom. Těšit se můžete na nebezpečné a temné prostředí Warhammeru 40,000, v němž budete hrát za lovce odměn a chytat členy gangu.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry června 2021

Tenhle měsíc vychází několik zajímavých her. Potěšeni budou majitelé PlayStationu 5 a příznivci odstřelování, brutálních středověkých soubojů i Maria.