Zobrazit vše ve dne 29. 5. 2021

Knockout City je po čertech zábavná vybíjená

Představte si multiplayerovou střílečku z pohledu třetí osoby s hrdiny v okázalém oblečení. Odstraňte všechny možné zbraně. Přimíchejte oslňující paletu barviček a přidejte míče na vybíjenou.

Darkest Dungeon 2 se drží hesla méně je někdy více

Darkest Dungeon 2 od studia Red Hook o sobě dává po téměř půl roce vědět. Tentokrát to ale není pouze krátký teaser, ale pořádná nálož informací, která potěší každého příznivce tohoto gotického RPG.

První DLC pro Iron Harvest přidává Američany a letecké jednotky

První dodatečný balíček pro real-time strategii Iron Harvest, která se odehrává v alternativní realitě po roku 1920, je důležitý. Přidává totiž zajímavý obsah a nemusíte k němu mít původní hru.

Horizon Forbidden West - Gameplay trailer s českými titulky

Čtvrteční gameplay záběry z pokračování dobrodružství Aloy byly obohaceny o české titulky. Podívejte se znovu na rozpadající se civilizaci kolem známého mostu Golden Gate v San Francisku.

Střílečka Necromunda: Hired Gun odhaluje úvodní filmeček

Zběsilá first-person střílečka Necromunda: Hired Gun, která je zasazena do světa Warhammeru 40,000 a připomíná sérii Doom od id Software, se připravuje na vydání.

I Am Fish představuje čtyři druhy rybiček

Firma Bossa Studios, autoři netradičního simulátoru I Am Bread, oznámila, že její další projekt s názvem I Am Fish vyjde v létě letošního roku na PC a konzole Xbox.

90VTEŘIN Epizoda S7E37

Nintendo Switch Pro ještě před E3?!

Hrdinové 90VTEŘIN se spojili a epická výprava za hledáním čtečky může pokračovat! Mimo to máme spoustu skvělých novinek, tak pojďme na to!