Zobrazit vše ve dne 1. 6. 2021

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry června 2021

Tenhle měsíc vychází několik zajímavých her. Potěšeni budou majitelé PlayStationu 5 a příznivci odstřelování, brutálních středověkých soubojů i Maria.

Všechny tři díly Crysis dorazí v hezčím kabátku a v kompaktním balení

Crytek se rozhodl nijak nemeškat a po menších spekulacích ohledně Crysis 2 Remastered přichází rovnou i s remasterem třetího dílu. Těšit se tak můžeme na Crysis Remastered Trilogy.

Věčné kecy Epizoda S1E5

Detektiv Brindlock a užvaněný bard

Dnes si do našeho pořadu pozval Gelu detektiva Brindlocka, alias Endyho a ukecaného barda Mistrala, kterého hraje Robko. Proč zrovna tato dvojice?

CD Projektu výrazně klesly zisky. Částečně je to kvůli opravě Cyberpunku 2077

Kontroverze a problémy Cyberpunku 2077 si vybírají svou daň. Společnost CD Projekt odhalila, že její čistý zisk za první čtvrtletí letošního roku nesplnil očekávání.

90VTEŘIN Epizoda S7E38

Aloy bude vypadat jako chlap?!

Podoba Aloy v pokračování Horizonu rozděluje fanoušky na nesmiřitelné tábory, Blizzard mezitím ruší eventy a Gelu sežral křidélko. Prostě normálních 90VTEŘIN.

Červnové novinky pro Xbox Game Pass: For Honor i Darkest Dungeon

Další měsíc, další nové hry do služby Xbox Game Passu. Společnost Microsoft červen v předplatném zahájí přidáním směsice detektivní práce, zoufalství a středověkých bojů.

Sony měla koupit studio Housemarque odpovědné za Returnal

Divize PlayStation Studios se rozrůstá pozvolna. Sony nenakupuje ukvapeně a pro akvizice si vybírá tvůrčí celky, s nimiž delší dobu spolupracuje. Přesně tam zapadá Housemarque.

Need for Speed Carbon, Shift a další se přestanou prodávat

Vydavatelství Electronic Arts ukončuje online služby pro několik starších her závodní série Need for Speed, včetně Carbon a obou dílů Shift. Ty se také přestaly prodávat.

Fast & Furious to zkouší znovu. Tentokrát se Závodníky v utajení

Na podzim se budou chtít prosadit nové závody pod značkou Fast & Furious. Vycházejí z animovaného seriálu Rychle a zběsile: Závodníci v utajení od Netflixu a snad dopadnou lépe než Crossroads.

Mapa ve Far Cry 6 bude tou největší v historii série

Velká revoluce ve Far Cry 6 započne letos na podzim a bude se odehrávat na fiktivním ostrově Yara. Ten bude největší herní mapou v historii celé série a přinese s sebou celou řadu různých prostředí.