Dvouminutový trailer na novou first-person střílečku Necromunda: Hired Gun vyzývá hráče ke vstupu do nechvalně proslulého úlového města z Warhammeru 40,000 a k boji v jeho nejtemnějších koutech.

„Pohybujte se v oceánu zločinu a korupce a vyvažte krvavý ekosystém Necromundy jako nelítostný nájemný zabiják. Odměna je slušná, pes věrný a zbraň spolehlivá – ale dokážete ten lov přežít?“ ptají se tvůrci ze studia StreumOn.

Přečtěte si také: Střílečka Necromunda: Hired Gun ukazuje zbraně

„Za správnou cenu likvidujte nejznámější gangstery a mutanty. Vaše zbrojnice nabízí velký arzenál. Vaše tělo je vylepšené o tucet nastavitelných augmentací, takže můžete běhat po zdech a skákat přes propasti. Váš kyber-mastif dokáže vyčenichat a zabít nepřátele za vás, zatímco vaše kotva vám umožní rychlý a mrštný pohyb po širokém okolí,“ dodávají.

Necromunda: Hired Gun vyjde 1. 6. letošního roku na PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One a PC. Fyzické verze budou vydány 30. 6. 2021 společností Focus Home Interactive, u nás se o distribuci stará Comgad/Playman.