Zobrazit vše ve dne 15. 5. 2021

Jak bude fungovat Biomutant na počítačích a konzolích?

Gameplay záběry ukazují kvalitu kung-fu RPG na počítačích a konzolích PlayStation 4, Xbox One, PS4 Pro a Xbox One X. Jak nevšední titul na jednotlivých platformách poběží?

Kerbal Space Program 2 bude přístupnější pro nové hráče

V novém videu od vydavatele Private Division se vývojáři ze studia Intercept Games zmiňují o tom, jak bude pokračování jejich vesmírného simulátoru přístupnější pro nově příchozí hráče.

Apex Legends už není jen battle royale

Apex Legends asi není potřeba představovat. Do hráčské mysli se zapsal jako povedený battle royale. Vývojáři se ovšem rozhodli, že půjdou ještě dál za hranice toho žánru.

Necromunda: Hired Gun ukazuje kybernetického ohaře

Dynamická, násilná a zběsilá first-person střílečka Necromunda: Hired Gun, která hráče vezme do nejtemnějších koutů nechvalně proslulého úlového města z Warhammer 40K, představuje kybernetického psa.

Knockout City: Zběsilá vybíjená bude prvních 10 dnů zdarma

Společnost Electronic Arts se rozhodla nabídnout hru Knockout City všem hráčům zdarma po dobu prvních 10 dnů po vydání. Všichni zájemci si zběsilou vybíjenou budou moci vyzkoušet.

90VTEŘIN Epizoda S7E33

Stargate se vrací!

Jak Sony, tak Microsoft nás chce oslnit svými ovladači, ale to naštěstí není vše! Hvězdná brána se totiž znovu pokusí prosadit ve videoherním světě. Víc u další epizody 90VTEŘIN!