Zobrazit vše ve dne 5. 5. 2021

Co můžeme čekat od remaku The Last of Us? Microsoft interně hodnotil druhý díl

The Last of Us Part 2 definuje úroveň, které chce Microsoft dosáhnout, dozvěděli jsme se z interního hodnocení americké společnosti. To musí Naughty Dog a Sony velmi těšit.

NieR: Replicant ver.1.22474487139... - Co remaster přináší kromě dlouhého názvu?

NieR: Replicant ver.1.22474487139… nám připomíná kořeny série NieR, a přináší tento 11 let starý titul novým divákům.

Brutální střílečka Necromunda: Hired Gun ze světa Warhammeru v novém traileru

Rychlá a brutální first-person střílečka Necromunda: Hired Gun vyjde na počítače a konzole již 1. 6. letošního roku. Dnes se nám ukazuje v novém gameplay traileru.

Nejprodávanější Star Wars hrou v USA je Battlefront z roku 2015

Na druhém místě je překvapivě singleplayerová akce Star Wars Jedi: Fallen Order z roku 2019. Historicky se velmi dobře dařilo i LEGO Star Wars hrám či původním Battlefrontům od Pandemicu.

Na podzim vyjde Call of Duty vytvořené pro novou generaci

Konec spekulacím o problematickém vývoji a odkladu letošního Call of Duty. Společnost Activision Blizzard ve zprávě o příjmech potvrdila, že hra vyjde letos na podzim.

CD Projekt RED opouští vedoucí vývoje Zaklínače 3

CD Projekt RED se musí u budoucích projektů obejít o jednoho ze svých nejzkušenějších vývojářů. Polské studio opouští Konrad Tomaszkiewicz, který byl považován za strůjce úspěchu hry Zaklínač 3.

Biomutant oslavil den Star Wars. Světelný meč vyměnil za záchodovou štětku

Na významný den fanoušků Hvězdných válek si vzpomněli vývojáři ze studia Experiment 101 a připravili speciální trailer lákající na nadcházející kung-fu RPG bajku Biomutant.