4

Gas Station Simulator

2021

Gas Station Simulator míří na konzole a chystá se nový simulátor

Po úspěchu PC verze se Gas Station Simulator dostane nejen na konzole PlayStation a Xbox, ale čerstvě je potvrzen i port na Nintendo Switch. Studio chystá také nový simulátor.

Gas Station Simulator otevře myčku aut, na konzole se dostane koncem roku

Populární simulátor čerpací stanice Gas Station Simulator získá zanedlouho bezplatné rozšíření v podobě myčky aut. Automyčka přijde s různými úrovněmi a vylepšeními až po plně automatizovanou myčku.

Gas Station Simulator je i přes svůj potenciál pohroma

Mohli jsme již vidět spoustu různých kvalitních simulátorů, ale Gas Station Simulator mezi ně rozhodně nepatří. I přes potenciál být dobrou hrou má až moc vad, které brání dobrému zážitku.

Gas Station Simulator si už brzy zahrajete na konzolích

Úspěšná hra Gas Station Simulator vyjde na konzole. Pokud jste tak záviděli PC hráčům, že mohou obstarávat čerpací stanici jen oni, tak již brzy si tuhle hru budete moc užít i z pohodlí gauče.

Úspěch Gas Station Simulatoru, na cestě je rozšíření zdarma a konzolové verze

Nenápadný a nízkorozpočtový Gas Station Simulator z Polska je velmi úspěšný. Pouhých 90 minut od premiéry na Steamu vydělal vývojářům 450 tisíc zlotých (cca 2,5 milionu korun).

Stručně: Ranní zprávičky – pondělí 14. února

Varování pro hráče Cities: Skylines. Hra zdarma na Epic Games Store. Návrat dalších kultovních značek PlayStationu. Atomic Heart bez NFT. Velmi realistické postavy od tvůrců PUBG. Dead Island 2 žije.

Simulátor čerpací stanice je novým hitem

Po uklízení domů ve hře House Flipper a sečení trávníků ve hře Lawn Mowing Simulator má Steam nový, nečekaný hit. Jak vidno, hráče stále více lákají netradiční simulátory.