steamdeck-2.JPG

Databáze her · Platformy · Steam Deck

Steam Deck

Steam Deck si brzy pořídíte i bez rezervace

Valve začalo první Steam Decky registrovaným zájemcům rozesílat na začátku letošního roku. Už brzy by možnost koupě mohli mít i ti, kteří se do fronty na nové zařízení nepostavili.

Valve zmiňuje nové verze handheldu Steam Deck

Úspěšný Steam Deck se v budoucnu dočká nástupců. Nové verze přenosného počítače společnost Valve potvrdila v oficiální brožuře. Co Valve o handheldu uvádí a jaká bude jeho budoucnost?

Dobrá zpráva pro všechny, co čekají na Steam Deck

Společnost Valve se pochlubila dobrou zprávou pro všechny, co čekají na Steam Deck. Pokud máte přenosný počítač zarezervovaný a čekáte ve frontě, tak se letos dočkáte.

Pozor na vysoké teploty, trpí Nintendo Switch i Steam Deck

Společnosti Nintendo a Valve varují majitele svých přenosných konzolí/počítačů před vlnou veder, které doléhají nejen na lidi, ale také na elektronická zařízení.

AMD údajně pracuje na čipech pro novou generaci Steam Decku

Steam Deck je na trhu teprve chvíli a spousta lidí na něj stále čeká. Přesto už má AMD pracovat na novém APU pro druhou generaci tohoto přenosného počítače ve stylu handheldu.

Držák Steam Decku odložen na neurčito kvůli covidu

Plánujete Steam Deck a chtěli byste k němu dokovací stanici podobnou té, kterou má Nintendo Switch? Jestli vás už dříve zaujal oficiální Steam Deck Dock od Valve, zklameme vás. Byl odložen.

YouTuber se pokusil zničit Steam Deck. Jak dopadl?

Zack Nelson z YouTube kanálu JerryRigEverything se dlouhodobě baví ničením věcí, aby demonstroval jejich odolnost. Tentokrát si vzal na paškál Steam Deck. Jak dopadl handheld od Valve?

Může tento handheld konkurovat Steam Decku? Nabízí lepší GPU

Čínská společnost AYANEO představila svůj nový handheld, který nabídne APU od firmy AMD. Zajímavé je, že grafika bude výkonnější než ta, kterou disponuje Steam Deck.

Líbí se vám Steam Deck? Zarezervujte si ho co nejdříve

Na konci února vyšel Steam Deck a zákazníci si ho povětšinou chválí. Pokud vás tato novinka zaujala a chcete si ji zakoupit, neotálejte a předobjednejte. Rozšiřuje se také seznam her.

Stručně: Ranní zprávičky – pátek 4. března

Návrat dlouho nevydaných značek PlayStationu. Pokračování Ghost of Tsushima. Překvapení pro první majitele Steam Decku. Epic Games rozdává další hry. Ezio ve Fortnite. Switch oslavuje páté narozeniny.

Steam Deck Dock je skvělý držák konzole s příšerným jménem

Takto bude vypadat dokovací stanice pro Steam Deck. Co vlastně bude Deck Dock pro konzoli nabízet a kdy přijde? Nebude to brzy, ale využije ho téměř každý. Pojďme si to shrnout.

Steam Deck doprovodí hratelný tutoriál ze světa Portalu

Bezplatnou hříčku Aperture Desk Job, která vyjde už za několik dnů, bude možné hrát i na běžném PC, bez ovladače se ale neobejdete. Valve dokonce zdůrazňuje, že nejde o Portal 3.