Oznámení a vydání nového Serious Sama je na spadnutí

Vydavatel Devolver Digital velmi nečekaně vydal tweet, v němž láká nejen na oznámení, ale také brzké vydání nové hry ze série Serious Sam.

Kompletní dohrání Dying Light 2 vám prý zabere 500 hodin

Pokud se do Dying Light 2 vrhnete s potřebou dokončit kampaň, všechny vedlejší úkoly a zkrátka naprosto všeho, co hra bude nabízet, tak se vývojáři dušují, že vám to bude trvat zhruba 500 hodin.

Jak dobře znáte sérii Resident Evil? Vyzkoušejte náš kvíz

Dokážete si vzpomenout na jména postav, lokace, kde se hra odehrává, nebo například na vůbec první typ nebezpečného viru?

Herní studia šlapou autorům cheatů na krk

Poslední dobou ve světě přibývá soudních sporů herních studií se společnostmi distribuující podvodný software do nejrůznějších her. Pro poctivé hráče multiplayerových her přicházejí světlejší zítřky.

TOP 15 nejstahovanějších Nintendo her v prosinci

Nintendo zveřejnilo seznam nejstahovanějších her za prosinec 2021 přes eShop na evropském trhu. Žebříček je založen pouze na počtu stažení, takže nejsou započítány hry, které jsou fyzicky na kartě.

Nová sezóna 2022 League of Legends započala

Dnešní úvodní den do nové sezóny LoL odstartoval krátkým, zato ale hodně informativním streamem. Ten nám ukázal spoustu novinek z League of Legends, Wild Riftu a mnoho dalšího.

Vyzkoušeli jsme si Rainbow Six Extraction: jedná se o pouhou kopii onlinové střílečky?

Měli jsme možnost zahrát si na vlastní pěst blížící se Rainbow Six Extraction a můžeme vám tak nejenom přinést naše první dojmy, ale napovědět, zda bude tahle kooperace hodna vašeho času i peněz.

V Praze můžete objevovat AR expozici Horizon Forbidden West

Česká pobočka Sony ve spolupráci se Signal festivalem připravila na Negreliho viaduktu na pražském Karlíně unikátní Horizon Forbidden West AR expozici, kterou si může naplno vychutnat každý.

Ghostwire: Tokyo přinese násilí, které není přehnané

Druhá akční hra letošního roku nebude přehnaně brutální. Po Horizon Forbidden West obdržela mírnější rating i akční adventura Ghostwire: Tokyo od studia Tango Gameworks.

V Japonsku dominoval Switch. PS5 výrazně ztrácí a o Xbox je mizivý zájem

Hybridní konzole Nintendo Switch nemá v zemi vycházejícího slunce konkurenci. Na druhém místě, ale s velkým odstupem je PlayStation 5. Xbox Series X/S výrazně ztrácí.

Klasický veletrh E3 se ani letos nevrátí

Každoroční veletrh Electronic Entertainment Expo se ani v letošním roce nevrátí ve své klasické podobě. Kvůli přetrvávajícím zdravotním rizikům spojených s covidem-19.

Stručně: Ranní zprávičky – pátek 7. ledna

Dobré ráno. Half-Life: Alyx pro PlayStation VR2? Opět se mluví o remaku The Last of Us a přidává se Director's Cut edice The Last of Us Part 2. Domněnky o Star Wars Jedi: Fallen Order 2.