Prohlížeči Internet Explorer po 27 letech končí služba

Prohlížeč Internet Explorer fungoval od roku 1995, v roce 2003 jej dokonce používali skoro všichni uživatelé internetu. Nyní jeho služba končí, nahradí jej Microsoft Edge.

Oznámeny hry Final Fantasy 7 Rebirth a Crisis Core: Final Fantasy 7

Společnost Square Enix během streamu u příležitosti 25. výročí série Final Fantasy oznámila Final Fantasy 7 Remake Part 2 a Crisis Core: Final Fantasy 7. Také vychází Final Fantasy 7 Remake na Steamu.

Capcom oznámil akční RPG titul Dragon’s Dogma 2

„Omlouváme se, že jsme vás nechali čekat,“ prohlásil vedoucí vývoje Hideaki Itsuno na konci videa u příležitosti 10. výročí Dragon’s Dogma, aby si o chvilku později rozepnul mikinu...

Podmořské město novou mapou střílečky Valorant

Od září minulého roku čekají hráči bezplatné střílečky Valorant na novou mapu. Společnost Riot Games konečně oznámila, že součástí páté sezóny bude nová mapa pojmenovaná Pearl.

Čtvrtá sezóna Call of Duty: Warzone přináší novou mapu

Po Godzille a King Kongovi čeká hráče zběsilý hon za nevýslovným bohatstvím. Už příští týden ve hrách Call of Duty: Warzone a Call of Duty: Vanquard odstartuje čtvrtá sezóna.

Zásluhou GOGu si můžete snadno zahrát The Elder Scrolls 2: Daggerfall v moderní podobě

Na GOG.com je nyní zdarma k dispozici speciální verze klasického RPG The Elder Scrolls 2: Daggerfall, díky níž si může každý zájemce hru zahrát v moderní formě a bez nutnosti stahovat tucet modů.

Vše o Overwatch 2: sezónní obsah, PvE, Battle Pass, noví hrdinové a další

Dnes k večeru proběhl oficiální stream pro plné představení Overwatch 2. Dozvěděli jsme se například novinky o tom, jak vývojáři plánují hru podporovat do budoucna. To vše a mnohem více v článku.

V Olomouci se uskuteční výstava umění her od Amanity, Bohemia Interactive a Warhorse

Letos v létě nabídne Galerie Caesar v Olomouci zvláštní výstavu nazvanou Herní svět – Umění v českých videohrách, na níž se objeví Creaks, Arma Reforger a Kingdom Come: Deliverance.

Vznikla modifikace pro Wolfenstein 3D, kde si můžete vystřelit z Putlera

Moderská komunita dokáže být mnohdy značně tvořivá a takový Wolfenstein 3D díky tomu žije i dnes, 30 let po vydání. Pojďte se společně s námi podívat na modifikaci Kremlin 3D.

Isonzo je taktická střílečka z italské fronty od autorů Verdunu

Studio Blackmill Games, které vytvořilo Verdun a Tannenberg, přichází s další first-person střílečkou. Isonzo je zasazeno do období první světové války. Těšte se na italský venkov.

O zcela nové úrovni destrukce v Company of Heroes 3

V nejnovějším vývojářském deníčku se Relic věnuje zbrusu novému systému destrukce v real-time strategii Company of Heroes 3. Ten umožní zbořit zvonice, rozbíjet budovy a dramaticky měnit krajinu.

Po 2,5 letech od vydání dostává Warcraft 3 Reforged chybějící funkce

Trvalo to dva a půl roku, ale konečně studio Blizzard vyslyšelo fanoušky hry Warcraft 3: Reforged (pokud nějaké má) a vydalo aktualizaci s chybějícími funkcemi. Jaké to jsou?