Hazard Zone má proměnit Battlefield 2042 v Escape from Tarkov

Z uzavřeného technického testu se dataminerům podařilo vyšťourat zajímavé informace, které poukazují na PvPvE režim ve stylu Escape from Tarkov, Hunt: Showdown nebo Vigoru.

Fortnite přidává režim Impostors připomínající Among Us

Fortnite: Battle Royale nepřestává překvapovat. Epic Games se o svůj klenot starají a vnášejí do něj svěží vítr v podobě zbrusu nového režimu Imposter. Ten funguje na principech Among Us.

NHL od EA Sports přechází na Frostbite engine, ale...

Zítra v pět hodin odpoledne našeho času bude odhaleno NHL 22. V předstihu se dozvídáme informaci, na kterou všichni netrpělivě čekali. Hokej od EA Sports přechází na novou generaci.

Do Rocket League míří Ratchet & Clank a vylepšení pro PS5

Do Rocket League míří zdarma intergalaktický balíček ve stylu populárního dua Ratchet & Clank, spolu s ním je pro konzole PS5 přichystané vylepšení kvality a výkonu.

RiMS Racing představuje motocykly

RiMS Racing se zaměřuje na kvalitu, ne na kvantitu. To je vzkaz od vývojářů z Raceward Studio, kteří do svých motocyklových závodů zahrnuli pouze osm motorek. Které to jsou?

Pro Cyberpunk 2077 vyšel patch 1.3 s prvními bezplatnými DLC

Aktualizováno: V první vlně bezplatných přídavků najdeme také dvě nové bundy pro V. Všechny tři balíčky jsou automaticky součástí patche 1.3, který je přece jen obsáhlejší, než se dosud zdálo.

Humankind v launch traileru paroduje přistání na Měsíci

Launch trailer, jenž připomíná vydání, paroduje přistání na Měsíci v roce 1969. Premisa je však jasná – buďte první, kdo se zapíše do historie. Umožní vám to nová 4X strategie.

Abandoned není Silent Hill ani Metal Gear Solid, píše NME

Do vývoje není zapojen ani japonský designér a scénárista Hideo Kojima. Alespoň to píše magazín NME poté, co od Blue Box Game Studios obdržel detailní popis tajemného Abandoned.

Steam Deck láká na Doom Eternal, Death Stranding a další AAA hry

Poptávka po Steam Decku překonala očekávání Valve natolik, že většina zájemců si na přenosný počítač ve stylu handheldu bude muset počkat do začátku příštího roku.

War Mongrels: Polské Commandos o válečných zvěrstvech východní fronty

Polské studio Destructive Creations, známé strategií Ancestors Legacy a kontroverzní střílečkou Hatred, o měsíc odkládá svůj další projekt. Obdoba Commandos se ukazuje v traileru.

Dashboard Xboxu Series X bude podporovat vyšší rozlišení

Menu nejvýkonnějšího Xboxu bude konečně ve vyšším rozlišení, což podle Microsoft přinese větší přehlednost a lepší čitelnost textu. Kdy bude aktualizace firmwaru dostupná?

Soubory v The Last of Us Part 2 naznačují battle royale

V očekávaném samostatném multiplayeru pro akční thriller The Last of Us Part 2 by mohl být battle royale režim, naznačují to skryté soubory hry. Může jít ale pouze o pozůstatky původních plánů.