Sony oznamuje 20 nových her pro PlayStation Plus

Předplatitelé PlayStation Plus se v září mohou těšit na celou řadu her. Společnost Sony dnes k večeru potvrdila nejen Need for Speed Heat, ale také rozšíření dražších tarifů.

Pořádné gameplay záběry a srovnání The Last of Us Part 1

Více než 7 minut gameplay záběrů z The Last of Us Part 1 ukazují průzkum, boj i několik filmečků. Toho využívají hráči a srovnávají remake s remasterem. Podívejte se.

Sony a Tencent investují do autorů Elden Ringu, zatímco NetEase kupuje tvůrce Detroitu

Poslední srpnový den přicházejí zajímavé zprávy. Společnosti Sony a Tencent zvýšily své podíly ve FromSoftware a čínská společnost NetEase kupuje francouzské studio Quantic Dream.

Základní PS Plus v září ve znamení Need for Speed Heat

Předplatitelé základního PlayStation Plus, takzvaného Essential, si budou moci v září rozšířit digitální knihovničku o tři nové hry. Dvě jsou určeny pro PS4, poslední pouze pro PlayStation 5.

World of Tanks dostává největší aktualizaci roku 2022

Nové italské tanky, mapa, technická a vizuální vylepšení, změny v matchmakingu... To vše a mnohem více přináší aktualizace s označením 1.18 do bezplatné hry World of Tanks.

Unikly gameplay záběry z Call of Duty: Modern Warfare 2

Minutu a půl dlouhé video začíná skokem na auto a pokračuje jeho únosem, kdy hráč nasedne na místo řidiče a bourá do jedoucí kolony dalších vozidel. Další část ukazuje střelbu z MP7 a poté i potápění.

Podívejte se na nové bojové schopnosti Krata v God of War: Ragnarök

Už jen 70 dnů nás dělí od završení severského dobrodružství Krata a jeho syna Atrea v God of War: Ragnarök. Očekávaná PlayStation exkluzivita od studia Sony Santa Monica o sobě dává konečně vědět.

Skákejte, sekejte a kopejte ve hře Shovel Knight Dig

Známý rytíř se opět chopí své věrné lopaty. Tentokrát ho žene pomsta a snaha získat kořist, kterou mu ukradl Drill Knight se svou kopáčskou partou. Připraveni stát se hrdinou?

Xbox Gold v září přinese Portal 2 a pekelnou rytmickou střílečku

Microsoft představil hry, které v září zahrne do předplatného Xbox Live Gold. Současně jde o poslední nabídku s hrami z generace Xboxu 360, jak americká společnost oznámila v červenci.

Trailer připomíná vydání Destroy All Humans! 2 - Reprobed

Dnes na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S vychází Destroy All Humans! 2 - Reprobed, plnohodnotný remake druhého dílu akční adventury, v níž jako Crypto pokračujeme v mimozemské invazi.

Atmosférický horor Scorn bude mít českou lokalizaci

Scorn, atmosférická hororová adventura z pohledu první osoby, bude mít české titulky. Přítomnost lokalizace potvrzuje Steam i Xbox Store. Co vám hra na konci října nabídne?

Krásný a detailní les vytvořený v Unreal Enginu 5

Německý tým MAWI United GmbH se pochlubil technologickou demoverzí. Autoři v Unreal Enginu 5 vytvořili krásný a detailní les. Využili přitom vlastní fotogrammetrické skeny a novou technologii.