Zobrazit vše ve dne 23. 7. 2022

Herní světy se rozpínají rychleji než vesmír, proboha proč!?

Gelu už toho má dost a Honzas má dost toho, že ho musí furt poslouchat – společně se podívali na stále zvětšující se herní světy a došli k nečekaným výsledkům. Je na čase to konečně rozlousknout!

Hard West 2 před vydáním nabídne demoverzi

Temný příběh z Divokého západu se začne vyprávět už za pár týdnů. Tahová strategie Hard West 2 totiž vyjde začátkem srpna. Ještě předtím znovu nabídne demoverzi.

Star Wars Jedi: Survivor nabídne i ikonické nepřátele

Figurky od Hasbra opět poodhalují detaily o postavách z novinky od Respawnu. Tentokrát tu máme nový vzhled hlavního hrdiny a příslib protivníků, které ocení fanoušci prequelů a Klonových válek.

Krize dopadla i na GTA Online: vysoká inflace a vlny veder

Rockstar představil nové rozšíření GTA Online. Multiplayerová část gangsterské akce Grand Theft Auto 5 obdrží přírůstek nazvaný Criminal Enterprises, který upozorní hráče na současné problémy.

Ubisoft odložil Assassin's Creed a zrušil nepotřebné projekty

Po poněkud očekávaném odkladu hry Avatar: Frontiers of Pandora přichází další zajímavé zprávy od společnosti Ubisoftu. Pozdější termín pro Assassin's Creed i zrušení čtyř projektů.

Ve vozech Tesla bude fungovat oblíbený Steam

Elon Musk poprvé mluvil o integraci Steamu od Valve do vozidel Tesla již v únoru. Nyní avizuje příchod herní platformy. Zpočátku bude Steam fungovat ve formě dema.