Zobrazit vše ve dne 20. 4. 2022

Budoucnost Uncharted a trpělivost při čekání na God of War Ragnarök

V Naughty Dog myslí na Uncharted. Nová náborářka mluví o odkazu Uncharted při budování nového týmu. Cory Barlog u příležitosti výročí promluvil o God of War Ragnarök.

Vesmírní pankáčí zabaví vás a vaše kamarády!

Měli jsme možnost otestovat předběžný přístup hry Space Punks. A to jsme pro vás taky udělali. Až na pár chyb, které dřívější přístupy občas mají, jsme byli příjemně překvapeni.

Co letos vydá Sony? Vedle God of War Ragnarök to může být remake The Last of Us

Stále čekáme na to, co Sony vydá pro PlayStation 5 (a případně PS4) ve druhé polovině letošního roku. Tak nějak víme, že do konce roku chce společnost hráčům přinést očekávaný God of War Ragnarök.

Narativ v klasických adventurách, aneb jak Pankrác a Honza Majer vyprávějí příběhy

Adventury v nás umí vyvolat silné emoce a svými příběhy hráče vtahují do děje tak silně, že z něj vystupujeme jen stěží. Jak ale vyprávějí příběh dva nejznámější zástupci českých adventur?

Staré díly Sonica se vrátí v létě v remasterované kolekci

U příležitosti 30. výročí modrého ježka odhalila Sega spoustu her se Sonicem. Vedle úplně nového dobrodružství od Sonic Team také speciální kolekci remasterovaných dílů.

Zajímavé odhady prodejních úspěchů PlayStationu 5 a Xboxu Series X/S

Podle odhadů nová generace konzolí Xbox od Microsoftu postupně dohání PlayStation 5, který má za sebou solidní týden ve Velké Británii. Nadále se daří Nintendu Switch.

Project Golden Nekker vycházející z Gwentu vynechá konzole

Jelikož ani samotný Gwent není aktuálně k dispozici ve verzi pro konzole, bude i chystaný spin-off známý jako Project Golden Nekker k dostání jen na PC a mobilních zařízeních.

Bezplatné rozšíření pro Farming Simulator 22 a nová česká značka

Farming Simulator 22 obdržel dříve avizované bezplatné rozšíření. Precision Farming DLC se zaměřuje na moderní zemědělství a mohou si ho zdarma užívat všichni majitelé hry.

Do Call of Duty přichází rapper Snoop Dogg

Americký rapper Snoop Dogg dnes v podvečer rozšíří hry Call of Duty: Vanguard a Call of Duty: Warzone. Stane se hratelným operátorem a pochlubí se vlastním dabingem a různými maličkostmi.

God of War Ragnarök poslední hrou Sony na PS4 a více titulů PlayStationu pro PC?

Sony má vydávat hry na počítače rychleji. Chystá celou řadu portů a do toho chce, aby se studia soustředila už jen na PlayStation 5 a PC. Co můžeme čekat za zajímavosti?

V Insomiac Games kromě Spider-Man 2 a Wolverine chystají ještě něco. Je to Resistance?

Americké studio Insomniac Games se v posledních letech postupně rozrostlo na více než 400 zaměstnanců a dokáže pracovat na více projektech najednou. Teď se možná vrací Resistance.

Ubisoft opustil další veterán. Patrick Plourde pro firmu pracoval téměř 20 let

Francouzský Ubisoft v poslední době řeší problém. Z kanadských studií firmě utíkají zkušení vývojáři, kteří jsou frustrováni z tvůrčího směřování společnosti (mimo jiné stejný vzorec her a NFT).

Z Jane Fosterové bude mocný Thor v Marvel’s Avengers

Dalším hratelným hrdinou ve stále skomírající akci Marvel’s Avengers bude Jane Fosterová. Hráči si ale stěžují a poukazují na další chybu, kterou vývojáři u Marvel’s Avengers opakují.

Na americkém letišti si konzoli PlayStation spletli s bombou

Jedna z konzolí PlayStation způsobila rozruch na bostonském letišti. Zařízení v neobvyklém stavu vyděsilo ochranku letiště natolik, že byla nařízena evakuace jednoho z terminálů.