Zobrazit vše ve dne 25. 6. 2021

Zdarma pro PC: Shadowrun Trilogy, Sonic Mania i Zaklínač

PC hráči si mohou obohatit své digitální knihovničky na platformách GOG a Epic Games Store. Zdarma je několik zajímavých her, včetně kyberpunkového RPG, arkádových závodů a 2D plošinovky.

Konec měnění regionů na Steamu kvůli levnějšímu nakupování her

Valve se rozhodlo, že omezí možnost změny regionu na vašem Steam účtu. Hráči toho v minulosti využívali, aby si mohli některé hry koupit levněji. To ovšem končí.

Scarlet Nexus je nejlepší 60hodinová reklama na anime

Spojení kyberpunku s magií je něco, co může vzniknout jen v japonském RPG. Přesto je tohle jedna z mála anime her, co dokázala zaujmout i západní publikum.

Prezentace záhadného hororu Abandoned odložena na srpen

Dvoudenní ticho sociálních sítí hry Abandoned a Blue Box Studios, tajemného vývojářského týmu vedeného Hasanem Kahramanem, přerušila zpráva o dalším odkladu prezentace.

Svět Dying Light 2 bude nebezpečný i za denního světla

Dozvěděli jsme se, že ve světě Dying Light 2 jsou všichni nakaženi - lék z prvního dílu nedokáže virus vyléčit, pouze zpomaluje nákazu v těle. Přeživší se s tím naučili žit a nosí speciální zařízení.

Riot Points do League of Legends, Valorantu a dalších her online a bez karty

Nabídka na Herni-kupony.cz se rozrostla o oficiální Riot Points kupóny, které můžete uplatnit ve hrách League of Legends, Valorant, Legends of Runeterra a Teamfight Tactics.

Obrazem: F1 2021 závodí na Red Bull Ringu

Prostřednictvím 22 nových obrázků nám Codemasters ukazují závodní hru F1 2021 na okruhu Red Bull Ring, kde se o tomto víkendu jede Velká cena Štýrska a příští víkend Velká cena Rakouska.

Avatar: Frontiers of Pandora nás vede na detailní Pandoru se zajímavými technologiemi

Interní technologie od studia Massive Entertainment je základem pro vytvoření mimozemského světa, který známe z původního filmu Jamese Camerona z roku 2009. Na co kladou tvůrci důraz?

Proč byl Resistance 4 zrušen? Insomniac najímají další zaměstnance

V éře PlayStationu 3 se několikrát nahlas mluvilo o pokračování trilogie Resistance, leč žádný nový díl od trojky nevyšel. Nyní se objevily zprávy, že Sony údajně zastavila vývoj Resistance 4.

Microsoft Flight Simulator na Xboxu Series X/S bude přístupnější. Všechny verze zkrášlí Německo

Studio Asobo připravilo pět nových funkcí pro Xbox Series X/S verzi Microsoft Flight Simulatoru, které mají za cíl usnadnit létání letadlem novým hráčům. Na PC zase dojde k vylepšení další části mapy.