Zobrazit vše ve dne 21. 5. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E35

Psycho, temnota a prasátko Peppa!

Našel Gelu v hlubokém temném webu pravdu a smysl života? Nejspíše ne, ale prasátko Peppu ano. K tomu ještě spoustu dalších novinek přednesených do 90VTEŘIN!

Deathloop slibuje unikátní mix rogue-lite a immersive sim žánrů

Několik magazínů mělo možnost sestavit svá preview k nadcházející střílečce Deathloop od Arkane Studios. Kromě věcí, které už známe, jsme se však dozvěděli spoustu novinek a dočkali se nových záběrů.

Ratchet & Clank Rift Apart nás vezme na nové i staré planety

Dny ubíhají a vydání hry Ratchet & Clank Rift Apart pro PlayStation 5 se blíží. Po představení zbraní přichází na řadu průzkum všelijakých planet, starých i nových.

Biomutant poběží lépe na Xboxu Series X: Na PS5 jen v rozlišení 1080p

Několik týdnů po vydání hry dorazí optimalizační aktualizace pro novou generaci konzolí. Do té doby se majitelé PS5 musejí spokojit se 60 snímky za sekundu v nativním rozlišení 1080p.

Týmové bitvy v Overwatch 2 budou jen pět proti pěti

Aaron Keller, nový šéf vývoje Overwatch 2, který vystřídal veterána Jeffa Kaplana, během živého přenosu What's Next představil PvP mód v Overwatch 2. Změny proběhnou nejspíš i u jedničky.

Starfield si letos nezahrajeme, tvrdí známý novinář

Podle Jasona Schreiera sice vesmírné RPG uvidíme na letošní výstavě E3, avšak spekulace, že hra vyjde ještě tento rok, jsou mylné. Počítat bychom měli spíše s koncem roku 2022.

Připomenuto Dying Light 2, NBA 2K21 zdarma, nezávislost Bethesdy

Majitel THQ Nordic bude opět nakupovat studia. Teaser trailer na House of Ashes. Microsoft s Bethesdou budou mít společnou konferenci. Nový patch pro Returnal. Unreal Engine s novým logem.