Zobrazit vše ve dne 20. 5. 2021

Hood: Outlaws & Legends je horký adept na nejhorší hru roku

Nikdo toho od Hood: Outlaws and Legends asi moc nečekal. Ovšem i tak dokázal překvapit, bohužel v tom špatném slova smyslu a z stává se z něho horký adept na nejhorší hru roku.

Crytek naznačuje příchod Crysis 2 Remastered

V loňském roce přišlo studio Crytek s remasterovanou verzí prvního dílu ze série Crysis. A teď to vypadá, že nezůstaneme pouze u prvního dílu. Nového kabátku se dočká i díl druhý.

Psychonauts 2 ukazují šílené psychické schopnosti Raze

Psychonauts 2 se nám připomínají novými gameplay záběry. Ty ukazují psychické schopnosti hlavního hrdiny Raze, který může proniknout do mysli postav obývající herní svět.

První Samorost si nyní lze zahrát i na Steamu a na mobilech

Prvotina studia Amanita Design je po letech zpět ve vylepšené verzi. Nové vydání Samorostu zahrnuje vyčištěné zvuky a grafiku a dokonce nový hudební doprovod. A co víc, stále je zdarma.

Amy Hennig je zpátky. Autorka Uncharted pracuje na velké akční adventuře

Americká režisérka a scénáristka videoher je zpět. Amy Hennig, která se výrazně podepsala u série Uncharted od Naughty Dog, chystá nový AAA projekt. Půjde o akční adventuru s důrazem na příběh.

Bulánci 2.0 můžou mít Battle Royale režim

České studio SleepTeam v souvislosti s obrovskou podporou nadcházející hry Bulánci 2.0 upravilo průběh kampaně na Startovači, kde se v době psaní článku blíží ke čtyřem milionům korun.

EA se zaměří na akční adventury. Nové studio povede šéf Shadow of Mordor

Společnost Electronic Arts v Seattlu zakládá nové studio, které bude pracovat na akční adventuře s otevřeným světem. Studio zatím zůstává bez názvu, ale do jeho čela byl najat Kevin Stephens.

Monoposty Formule 1 míří do Rocket League

Po Nascaru přicházejí do Rocket League monoposty Formule 1. Společnostem Psyonic a Epic Games se podařilo uzavřít partnerství s majitelem F1. Výsledkem je dodatečný balíček Formula 1 Fan Pack.

Lies of P má připomínat Dark Souls s temným příběhem Pinocchia

Vývojáři do známých mechanik od FromSoftware zahrnou temnou reimaginaci klasického příběhu o Pinocchiovi. Za loutku budeme přímo hrát a hledat Geppetta ve zničeném městě.

Deep Silver oživují Free Radical Design s cílem vytvořit nový TimeSplitters

Přání fanouškům bylo vyslyšeno. Vydavatelská společnost Deep Silver potvrdila otevření kdysi zavřené studio Free Radical Design. Tým vedou dva producenti původních dílů.

Rustler, středověké GTA, má stanovené datum vydání

Rustler, akční adventura inspirována izometrickými díly série Grand Theft Auto od Rockstar Games, má stanovené datum vydání pro počítače a všechny hlavní konzole.

eBay zakáže prodej her pro dospělé, Farming Simulator 22 s češtinou

Codemasters si pod EA zachovají svou identitu. Práva na The Outer Worlds jsou v rukou Obsidianu a Microsoftu. Tencent investoval do Remedy. Ghost Recon Breakpoint bude mít lepší AI.