Zobrazit vše ve dne 20. 3. 2021

Sex a horor k sobě patří? Recenze Lust from Beyond

Po tří letech přichází druhý pokus o spojení erotiky s děsem.. Ve světě Lovecraftovských mimozemských božstev se pokuste přežít uprostřed fanatického kultu.

6 milionů hráčů ve Valheimu a zmínka o prvním rozšíření

Vikinský kooperační survival Valheim necelý měsíc po vydání prodal šest milionů kusů a právem se řadí mezi velké hity. Kromě oprav tvůrci pracují na novém obsahu.

S.T.A.L.K.E.R. 2 se nám příští týden ukáže jinak než v traileru

Příslib gameplay traileru během přenosu Showcase: ID@Xbox byl chybný, nakonec uvidíme jen video ze zákulisí vývoje. Zatím se můžeme pokochat novými koncepty z očekávaného pokračování.

Watch Dogs Legion Online po konzolích spuštěno na PC

Společnost Ubisoft po problémech z předešlých týdnů konečně spustila Watch Dogs Legion Online pro počítače - konzole PlayStation a Xbox se dočkaly 9. 3. Multiplayer ale ještě není kompletní.

Loňský rok byl pro české studio Bohemia Interactive druhým nejúspěšnějším

Největší české videoherní studio zveřejnilo hospodářské výsledky za rok 2020. Bohemia Interactive se dařilo, tvůrci titulů jako Arma 3 a DayZ mají za sebou druhý nejúspěšnější rok od založení firmy.

TOP 5 Epizoda S1E188

Naše nejlepší zpívané písničky z her

Občas se pozastavíme u hry nad tím, jak některá část soundtracku zní naprosto úžasně, a především nás dostávají ty zpívané. A dnes se podíváme na ty, které se nejvíce líbí nám.

The Bus je simulátor řidiče autobusu nové generace s mapou Berlína 1:1

Německé TML-Studios připravuje simulátor řidiče autobusu nové generace s mapou Berlína 1:1. Potěší možnost se volně procházet herním světem i dva jízdní režimy.

Do upadajícího hitu Among Us míří konečně nová mapa

Nejvíce napodobovaná hra roku se koncem měsíce dočká nové mapy. Hráči se přesunou do netypické vzducholodě. Vývojáři nové prostředí popisují jako bezprecedentní a nabídnout má různé strategie.

90VTEŘIN Epizoda S7E17

Cyberpunk konečně opraven?

Snad vás dnešní začátek 90VTEŘIN nevyděsí! Pokud ano, nepanikařte, vše zase bude v pořádku. Dokonce to vypadá, že i ten Gamescom bude a snad i pár velikonočních vajíček.