Zobrazit vše ve dne 7. 3. 2021

Valheim má ambice se stát nejlepší survival hrou

Valheim se objevil naprosto nečekaně a stal se naprostým miláčkem hráčů po celém světě. Je sláva této vikingské survival hry opodstatněná?

Rýsuje se další hit Steamu. Po Valheimu přichází Loop Hero

Zkombinovat už tak dobré prvky hraní do retro stylizované grafiky? Dobrý nápad! Loop Hero pochází od studia Four Quarters a jedná se o kombinaci strategické, karetní a rogue-like hry.

Jedna z nejlepších beat 'em up? Scott Pilgrim vs. The World: The Game

K desátému výročí vydání kultovního filmu se vrací fanoušky oblíbená hra, a to rovnou i se všemi DLC postavami. Máte na to, abyste získali všemi milovanou Ramonu Flowers?

Hráči jsou připraveni kupovat hry za vyšší cenu, myslí si Take-Two

Prezident společnosti, která vydává hry Grand Theft Auto, NBA 2K, Mafia, Civilization či BioShock, připomíná, že naposledy došlo k navýšení cen v letech 2005-2006.

Dokážete uspořádat svatbu, narozeniny či párty na smetišti?

Hráči dostanou na starost uspořádat svatby, narozeninové oslavy, diskotéky nebo halloweenské párty na místech, která jsou hodně netradiční. Zapomeňte na taneční sál, luxusní dům nebo restaurace.

Hvězdy světa sportu se utkají v Ultimate Rivals: The Court

Studio Bit Fry Game stojící za úspěšným titulem Ultimate Rivals: The Rink vymění hokejové prostředí za basketbalové a přinese nám 3v3 basketbalová utkání plná sportovních hvězd a šílených schopností.