Turbo recenze jsou zpátky a s nimi i SIMP simulátor, teda Scott Pilgrim vs. The World. Kvůli licenčním problémům se hra nedala koupit, ale teď se jeden z nejlepších beat 'em up titulů vrátil. Beat 'em up je tady na místě. V kůži Scotta Pilgrima chceme získat srdce své milované a musíme vyprášit kožich sedmi jejím ďábelským klukům, tedy ex-osobám. Jsme totiž v 21. století a naše Feme Fatale Ramona Flowersová, která nastartovala celý edgy „nejsem jako ostatní holky“ e-girl trend, měla něco dokonce i něco s holkou. Příběh neberte vážně, je natolik šílený a unikátní, že si zkrátka zaslouží jen samou chválu. Chcete růžo... tedy modro... tedy zelenovlasou holku? Bum, zabijte sedm jejích bývalých. Jeden z nich je vegan, ten si to zaslouží nejvíc… nebojte, jde jen o vtip.

Hra obsahuje šest hratelných postav, každá s unikátním bojovým stylem, schopnostmi a koncem. Ale nejvíce charisma posbíral tento kužel.

Budete se cítit jako opravdový hrdina, když odhodíte hromadu nepřátel mimo mapu a u toho hlavičkou někomu vrážíte do břicha. Jen bacha, občas nebudete moc nepřátele najít. Stejně jako já svoji vůli k životu. Akorát, že u hry jde jen o drobný glitch.

Scott Pilgrim vs The World referencuje nejeden popkulturní film a herní klasiku. Těmi je inspirován i chiptunový soundtrack od úžasných Anamanaguchi, který zkrátka lesbuju.

Já řekl lesbuju…