Zobrazit vše ve dne 16. 2. 2021

Marvel's Avengers: Za měsíc next-gen verze a Hawkeye DLC

Společnost Square Enix dnes oznámila dlouho očekávané novinky týkající se Marvel's Avengers. Konečně dorazí vylepšené verze pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S, stejně tak bezplatné DLC.

Letošní Call of Duty údajně přinese korejskou válku

Během listopadu/novembra letošního roku vyjde nové Call of Duty, o kterém nevíme žádné oficiální informace. Místo toho se množí řada zajímavých spekulací. Dle nich má tenhle díl překvapit.

Ve Fortnite bude uspořádán filmový festival

Filmový festival promítne animované krátké filmy. Některé z nich byly dříve nominovány na Oscara. Událost se uskuteční o víkendu pro všechny hráče hitu Fortnite.

90VTEŘIN Epizoda S7E8

Další klasické Assassin's Creed?!

Dneska tu máme pár dobrých a pár smutných zpráv. Některé hry podporu ukončují a jiné své světy zase zavalují obsahem. Některý hry se nehodlají měnit a jiné se vracejí. Které se dozvíte už za 90VTEŘIN!

DiRT 5, Pillars of Eternity 2, Elite Dangerous a další hry budou v Xbox Game Passu

Společnost Microsoft dnes oznámila nové hry, které během nadcházejících dnů a týdnů rozšíří Xbox Game Pass. Předplatitelé služby se mohou těšit na zajímavé kousky.

V novém simulátoru budeme pomáhat řidičům v nesnázích

Roadside Assistance Simulator nám umožní vyzkoušet si práci asistenční služby, která pomáhá řidičům v problémech. Simulátoru se dočkáme na počítačích i konzolích.

Nad Warner Bros. se stahují mračna kritiky kvůli patentu na Nemesis systém

Warner Bros. se pokoušeli získat patent na svůj Nemesis systém, známý z Middle-Earth her, již od roku 2015. Teď se jim to konečně podařilo a vzápětí na to se na jejich hlavy snesla vlna kritiky.

Overcooked! All You Can Eat se rozšíří na další platformy

Overcooked All You Can Eat vyjde za měsíc na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Jde o kolekci prvních dvou dílů Overcooked ve vylepšené podobě, která vyšla na PS5 a Xbox Series X/S.

GeForce RTX 3060 do obchodů zamíří příští týden, Nvidia navíc začíná vyrábět i starší karty

Nejdostupnější grafická karta řady RTX od Nvidie míří do obchodů, prodejci ji začnou dostávat příští týden. Nvidia teď také kvůli nedostatku některých komponent začíná vyrábět starší karty.

Halo 3 se po více než 10 letech dočká nové mapy

Může to sice znít neuvěřitelně, ale Halo 3 opravdu dostane novou multiplayerovou mapu. Stane se tomu tak díky Halo: Master Chief Collection, kam by tato zatím neznámá mapa měla dorazit během pár dní.