Zobrazit vše ve dne 3. 12. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E91

Z Xboxu bude Tik Tok?!

Některá rozhodnutí nejdou ani pobrat: třeba to, že Xbox aplikace bude jako Tik Tok, Titanfall mizí z prodeje a Matrix bude mít vlastní hru. Prostě jedno velké COŽE? Ale za 90VTEŘIN to dáme do pořádku.

DOOM Eternal a jeho Horde mód je nyní o něco bohatší

Povedený Horde mód nově zpestřili další takzvaní Bounty démoni a bonusová mezikola. Beze změn nezůstal ani režim Battlemode a do hry zavítal také nový skin vycházející z prvního dílu série Quake.

The Game Awards 2021: Hlasovat můžete o nejlepší hře roku

Hráči z celého světa mohou svými hlasy rozhodnout o hře roku 2021, která bude za týden vyhlášena na The Game Awards 2021. Vede Halo Infinite. Plus kompletní nominace.

Hromada nového obsahu ve Farming Simulatoru 22 nenahradí ztrouchnivělý základ

Čekání na nový díl populárního Farming Simulatoru se netypicky protáhlo na dlouhé tři roky. Ve studiu Giants Software si vzali více času, ale je rok vývoje navíc znát?

Brutální boj a parkourové dovednosti v herních záběrech z Dying Light 2

Existuje jen jeden způsob, jak přežít zombie apokalypsu ve hře Dying Light 2: Stay Human, a to pomocí lsti, smrtících pohybů a parkouru. Podívejte se na nové gameplay záběry.

Temný chrám v teaseru Project 8 od tvůrců Frostpunku

V polském týmu 11 bit studios vedle očekávaného pokračování mrazivé strategie Frostpunk vzniká tajemný Project 8, který se nám ukazuje skrz krátký teaser trailer.

Quake se dočkal oficiálního Horde režimu

Tvůrci Wolfensteina ze studia MachineGames znovu rozšířili klasickou střílečku, tentokrát o Horde režim pro 4 hráče. K dispozici je také nový addon a hrst oprav a vylepšení.

Příšery z lesa jsou zpět. Děsivý trailer přináší datum vydání Sons of the Forest

Po několika letech čekání konečně přichází datum vydání pokračování úspěšného survivalu The Forest. Sons of the Forest se z letošního roku přesunulo na ten následující.

GeForce Now RTX 3080 nyní i v Evropě. Knihovna služby se v prosinci rozroste o 20 her

Cloudová služba GeForce Now od Nvidie se v prosinci rozroste o 20 nových her. Tím hlavním je ale zahájení aktivace nového členství RTX 3080 majitelům předobjednávek.

Fall Guys už letos na Switch a Xbox nevyjdou

Battle royle plošinovka Fall Guys: Ultimate Knockout se měla rozšířit na další platformy. Jak na konzole Xbox, tak i Nintendo Switch. Avšak z původní únorové novinky nyní vývojáři oznámili odklad.