Zobrazit vše ve dne 11. 1. 2021

Značka Lucasfilm Games nově sdružuje hry ze světa Star Wars

Všechny hry ze světa Hvězdných válek budou nyní označovány pod Lucasfilm Games. Je přitom úplně jedno, kdo je vytvořil. Disney spustilo i speciální sociální sítě, kde bude prezentovat novinky.

Uniklo datum vydání remasterované trilogie Mass Effectu

Dva zahraniční obchody uvádějí shodné datum vydání. Mass Effect: Legendary Edition s remasterovanou trilogií Sheparda má vyjít už velmi brzy. Co všechno edice nabídne?

První detaily o multiplayeru Cyberpunku 2077

V kódu singleplayerového Cyberpunku 2077 byly nalezeny stopy dvou multiplayerových režimech. Co má polské studio CD Projekt RED za lubem a na co se můžeme s největší pravděpodobností těšit?

Asymetrický horor Dead by Daylight čekají velké změny

Asymetrická hororovka Dead by Daylight dostane letos několik aktualizací. Vývojáři plánují vylepšit grafický kabátek, animace a rozhraní. Dojde také na jiný matchmaking.

Druhá epizoda Valorantu ve znamení nového agenta

Nová kompetitivní střílečka od studia Riot Games se chystá na start druhé sezóny. Ta vypukne zítra 12. 1. 2021 a je ve znamení nového agenta. Na hráče čeká expert na stealth.

Proč je nedostatek grafických karet?

Není tajemstvím, že grafických karet je v současnosti nedostatek. Bitcoin, málo komponent, vysoká poptávka - to všechno jsou faktory, které tomuto přispívají. Podíváme se na víc.

Nejlepší hry, filmy a seriály roku 2020 očima uživatelů Metacritic

Uživatelé internetového agregátoru recenzí zvolili nejlepší hry, filmy a seriály minulého roku. V herním světě s velkým náskokem vyhrála exkluzivita PlayStationu.

Co čeká české kamionové simulátory v letošním roce?

Vývojáři vydali video, ve kterém shrnují nejdůležitější updaty roku 2020 v jejich hrách Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator. Uskutečnil se také stream pro jednotlivé plány na rok 2021.

Souboje v Gotham Knights byly předělány tak, aby lépe fungovaly v kooperaci

Od oznámení na DC Fandome vývojáři z WB Games Montréal kousek po kousku odhalují novinky ke Gotham Knights. Tentokrát se rozpovídali o soubojích a kooperací. Na co se můžeme těšit?

PlayStation zrušil stránky týkající se série Killzone

Od vydání Killzone: Shadow Fall jako by se po této sérii slehla zem. Guerrilla Games se od Killzone na nějakou dobu odloučili kvůli práci na Horizon Zero Dawn a je otázkou, zda se k sérii vůbec vrátí.