Zobrazit vše ve dne 16. 11. 2020

Návrat hardcore akce Demon's Souls

Bluepoint Games přináší remake PlayStation klasiky Demon’s Souls. Od základů kompletně přepracovaná a vylepšená hra představuje hrůzy temné fantasy země nové generaci hráčů a nechá je bloudit v mlze.

Mafia: Trilogy pro PC se začne prodávat i v krabicové verzi

Společnosti 2K Games a Hangar 13 oznámily příchod krabicové verze Mafia: Trilogy pro PC. V krabičce ale bude bohužel chybět přidaná hodnota, která by jistě fanoušky potěšila.

Obrovský únik dat Capcomu. Hackeři mají v rukou údaje zaměstnanců i informace o hrách

Informace o hrách ve vývoji, včetně těch neoznámených. Osobní data zaměstnanců i zákazníků. Hackeři požadovali přes 11 milionů dolarů. Capcom odmítl zaplatit a data se postupně dostávají na internet.

Oslavte 20. narozeniny hry Driver 2 neoficiálním PC portem

Driver 2 je jedna z her, která definovala první generaci konzolí PlayStation. Tato 3D městská akce v řadě věcí dokonce předehnala i GTA. Oslavte její jubileum novým neoficiálním PC portem.

Minuta nových záběrů z Cyberpunku 2077

Ve veřejnoprávní televizi se objevilo preview na Cyberpunk 2077. Fanoušci si všimli nových záběrů, které ukazují Johnnyho Silverhanda, procházku po Night City ve dne i v noci nebo úpravu postavy.

Assassin's Creed Valhalla ukrývá tajný úkol z Death Stranding

Tohle spojení slavné série od společnosti Ubisoft a hitu minulého roku od kultovního vývojáře Hidea Kojimi je poněkud nečekané. Pokud však budete pátrat, můžete zase na chvíli být Samem Bridgesem.

Nevyšla na vás konzole PS5? Vychutnejte si první momenty v simulátoru

Pro počítače vyšla nová hra PlayStation 5 Simulator. Umožní vám rozbalit si konzoli od Sony, vzít ji do vlastních virtuálních rukou a zapnout svoji první next-gen hru.

Potvrzen remake Timesplitters 2, tajné dveře v Demon's Souls

Nebývalý zvrat ve Velké Británii. Odklad Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Resident Evil 3 Remake využívá světelnou lištu DualSense. Prodeje ve Spojených státech za minulý měsíc.

Steam vám umožní využít DualSense i na PC

Pokud máte nainstalovanou beta verzi Steam klienta, budete si moci zapojit DualSense i ke svému počítači. Je tu ale jeden menší háček, kvůli kterému klidně zůstanete u svého starého ovladače.