Zobrazit vše ve dne 6. 11. 2020

V EA zatím neřeší zdražení her. Take-Two si myslí, že jejich tituly mají vyšší hodnotu

Pro Electronic Arts je nyní důležitý vývoj, až poté budou řešit možné zdražení. To v Take-Two mají již jasno s tím, že jejich tituly mají vyšší hodnotu, než za kolik se prodávají.

40hodinová kampaň Outriders je pouze začátek

Společnosti People Can Fly a Square Enix uspořádaly další stream. V něm se tentokrát zaměřily na obsah po dohrání příběhové kampaně. Ten tvoří vskutku náročné výzvy pro sehrané týmy.

Jak se prodává Mafie, GTA V a další hry od Take-Two?

Take-Two zveřejnila finanční výsledky, ze kterých se dozvídáme, jak se dařilo v prodejích hrám, včetně Mafie nebo Grand Theft Auto V. Také došlo na odklad Kerbal Space Programu 2.

Spin-off Miles Morales je mnohem lepší Spider-Man než předchůdce

Miles Morales jako Spider-Man pro PlayStation 5 se nachází v poněkud prekérní situaci. Vychází jednak jako první exkluzivita pro novou platformu, jednak se snaží překonat de-facto sám sebe.

Godfall má jen časovou konzolovou exkluzivitu

Startovní trailer odhalil, kdy se next-gen akce Godfall dostane na další platformy. Sony má pouze dočasnou konzolovou exkluzivitu. Jak dlouho si budou muset další hráči počkat?

Battlefield 6 v dosud nevídaném měřítku. EA chystá 6 her pro novou generaci

Vývoj next-gen her ve studiích Electronic Arts je v plném proudu. Americká společnost pracuje na nejméně šesti titulech, které vyjdou v dalším fiskálním roce. Mezi nimi Battlefield a NFS.

Farming Simulator 19: Nová mapa a vozidla z rozšíření Alpine

Studio Giants Software pro Farming Simulator 19 chystá rozšíření Alpine Farming, které do hry přináší novou mapu, nové značky a vozidla. Novinky předvádí gameplay trailer.

PS5: podrobnosti o účtu, doporučené nastavení a přenesení dat z PS4

Sony zveřejnila tři videa, která slouží jako průvodce. Ve videích se japonská společnost věnuje doporučenému nastavení, přenesení účtu a přenesení dat z PS4 do PS5.

Módy v Destruction AllStars jsou plné chaosu a destrukce

V Destruction AllStars nasednete do své káry a pokusíte se předvést co nejlepší ničivý zážitek. Mistrem chaosu a destrukce se budete moci stát hned v několika herních režimech.