Zkusili jsme si postavit zábavní park - Park Beyond

Nedávno jsme měli možnost, vyzkoušet si dlouho očekávanou budovatelskou strategii Park Beyond. Naším úkolem je vybudovat netradiční a hlavně prosperující zábavní park. A jak si podle nás hra vedla?

Wrestling, střílečka i stavba zábavního parku. To jsou PS Plus hry na únor

Společnost Sony představila hry, které si v průběhu února budou moci předplatitelé PlayStation Plus přidat do své digitální knihovny. Nabídka bude platná od 1. 2. 2022.

90VTEŘIN Epizoda S7E88

Rockstar žádá o milost?!

Rockstar zažívá těžké časy se svou trilogií GTA a žádá hráče o milost. Stejně je na tom EA, které odmítá vlastní videohry a raději chce nový Battlefield. Oof. No, ještě, že máme jenom 90VTEŘIN.

Ubisoft chce mít po vzoru Disney vlastní zábavní park

Společnost Ubisoft oznámila záměr otevřít v roce 2025 ve Francii své první zábavní centrum. V budoucnu plánuje vytvořit plnohodnotný zábavní park s atrakcemi ze svých nejpopulárnějších sérií.

Upusťte uzdu své fantazii v tycoonu Park Beyond

Simulátor není zrovna něco, co byste očekávali od společnosti, jako je Bandai Namco. Ovšem Park Beyond není obyčejný simulátor. Zde můžete upustit uzdu své fantazii a tvořit šílené atrakce.

V Rollercoaster Mechanic budete renovovat horské dráhy a další atrakce zábavních parků

Chtěli jste někdy opravovat atrakce zábavních parků, tak letos budete mít příležitost si to vyzkoušet v připravované hře s názvem Rollercoaster Mechanic.