Důležité vylepšení Forzy Horizon 5, oslavy v The Crew 2, ničení v GRID Legends a monoposty v F1 22

Příprava na příchod Hot Wheels do Forzy Horizon 5 přináší kooperativní kampaň. The Crew 2 oslavuje čtvrté narozeniny a chystá se na pátý rok, zatímco GRID Legends má placené DLC zaměřené na ničení.

Kryptoměny Fortnite nezajímají. Do Epic Games Store ale míří první hra s NFT

Spojení Fortnite s kryptoměnami nehrozí. Tim Sweeney varoval před falešným kryptoměnovým účtem Fortnite známým jako Fortnite Token. Z konkurence Red Dead Online se stává první NFT hra pro Epic.

Režisér filmu District 9 chystá Off The Grid, battle royale 2.0 v kyberpunku

Studio Gunzilla Games se netají velkými ambicemi při vytváření AAA projektu, na kterém spolupracuje režisér District 9 Neill Blomkamp a autor Altered Carbon (Půjčovna masa) Richard K. Morgan.

Grid Legends zaspalo dobu

Přichází další díl z Grid série. Tentokrát jde však o titul, který vsadil vše na příběh. Zda se mu to vyplatilo je otázkou, kterou si při hraní velmi rychle zodpovíte sami.

Trailery k vydání Elden Ring, GRID Legends a Gran Turismo 7

Společnost Bandai Namco, Codemasters a Sony připomínají blížící se vydání svých her a zveřejňují trailer, které na tuto skutečnost upozorňují. Na jakou se nejvíce těšíte a proč?

První gameplay trailer pro GRID Legends přináší datum vydání

Studio Codemasters se rozhodlo zveřejnit první gameplay trailer z GRID Legends a rovnou odhalit datum vydání. Co vše pokračování závodní série nabídce a čím se snaží hráče přesvědčit?

GRID Legends přinese zpět Nemesis systém

GRID Legends od studia Codemasters byl představen během letošního EA Play. Hra je takovou kombinací předchozích dílů, a tak není divu, že se vrací Nemesis sytém, poprvé představený v restartu série.

GRID Legends sází na příběh outsidera, známé okruhy i městské tratě

Kombinuje vše, co mají hráči rádi, a přidává další vzrušující závodní prvky, včetně nového epického příběhu. Příznivce série jistě potěší návrat driftu. Je toho ale víc.

HARDWARE TEST Epizoda

Genesis Trit 600 RGB - Ano, vážně i křeslo může mít RGB

RGB klávesnice, myši, podložky, počítačové skříne... na to vše už jsme si dávno zvykli. Ovšem svítící RGB křeslo? To je výzva, kterou jsme pro Hardware Test nemohli minout!

Grit je battle royale akce z Divokého západu

Žánr Battle Royale se v dohledné době rozšíří o Grit z Divokého zápasu s bitvami pro sto hráčů. Včera byly zahájeny první technické testy PC verze a již brzy se hra dostane do předběžného přístupu.

Od tvůrců Grim Dawn přichází městská budovatelská strategie Farthest Frontier

Farthest Frontier je městská budovatelská strategie od studia Crate Entertainment, které je podepsáno za akční hrou Grim Dawn. S předešlým projektem ale nemá nic společného.

Čtvrtou hrou zdarma od Epicu je Defense Grid: The Awakening

Oblíbený a dobře hodnocený ultimátní tower defense titul můžete mít zdarma. Stačí si ho během 24 hodin přidat do své knihovny na Epic Games Store. Potvrzuje se uniklý seznam.

GRID se snaží dohnat soupeře, kteří jsou o kolo před ním

Nejnovější díl letité série GRID je zároveň novým začátkem, Codemasters se rozhodli pro reboot. Rozjetou konkurenci se snaží dohnat vymakanou umělou inteligencí a kampaní se stovkou závodů. Stačí to?

Hlavní výzvou GRID je poražení Fernanda Alonsa

Fernando Alonso, bývalý pilot Formule 1 a mistr světa, je úhlavním protivníkem nadcházejících závodů GRID od Codemasters. Nový trailer odhaluje jednotlivé třídy vozidel a představuje některé závodní…

Nový GRID nabídne 400 umělých inteligencí jezdců?!

Letošní GRID o sobě dal vědět teprve nedávno a to už pomalu klepá na dveře. Na Gamescomu jsme tak dostali unikátní možnost si ho vyzkoušet a popovídat si o novinkách se samotným vedoucím projektu,…

Seznam tratí a vozů v GRID

13 různých lokalit, více než 80 verzí tratí a 59 automobilů. Bude to reinkarnaci závodů GRID od Codemasters stačit k úspěchu?

6

GRID

2019

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████░░░░░░░░░ ░░███████░░░░░░░░░░███▒▒▒▒▒▒▒▒███░░░░░░░…

Off The Grid

Grim Dawn

2016

5

GRID Legends

2022

GRIT