Nové uživatelské rozhraní Xboxu schytává kritiku

Microsoft na začátku měsíce představil svou novou domovskou obrazovku pro Xbox. Zpětná vazba hráčů je však zatím spíše negativní. Jak hodlá tým tyto problémy řešit a kdy se nového vzhledu dočkáme?

Microsoft chystá nové uživatelské rozhraní konzolí Xbox

Změny jsou tak rozsáhlé, že Microsoft počítá s několikaměsíčním testováním. Testovat se mají nejrůznější koncepty, aby tvůrci zjistili, co je funkční a co se hráčům líbí.

Noční režim pro konzole Xbox i rozhraní v rozlišení 4K pro Xbox Series X

Na serverech Microsoftu přistála říjnová aktualizace pro konzole Xbox Series X/S a Xbox One. Americká společnost nejen zlepšuje výkon na dvou generacích konzolí, ale také přidá nové funkce.

Dashboard Xboxu Series X bude podporovat vyšší rozlišení

Menu nejvýkonnějšího Xboxu bude konečně ve vyšším rozlišení, což podle Microsoft přinese větší přehlednost a lepší čitelnost textu. Kdy bude aktualizace firmwaru dostupná?

Xbox: Hrdinové se nechávají očkovat, zatímco v Praze můžete soutěžit o ceny

Microsoft vyzval hráče k očkování proti koronaviru. Na obrazovce ovládacího panelu konzolí Xbox One a Xbox Series X/S se začala objevovat zpráva, že hrdinové se nechávají očkovat.

90VTEŘIN Epizoda S3E20

PLAYSTATION 4 V ČEŠTINĚ?

Myslíte si, že se Sean Murray nechal zastrašit? Omyl. Hello Games vydalo jeden z největších updatů pro svůj No Man's Sky, označení Atlas Rises má prokázat, že jsou schopni vývojáři dostát svým slibům…