Po správě nemocnice v Two Point Hospital dostaneme možnost řídit a navrhovat vlastní univerzitu. Pokud se na tuhle hru těšíte, tak vyjde 17. 5. letošního roku na PC, poslední dvě generace konzolí Xbox a PlayStation a Nintendo Switch. Ve stejný den bude dostupná také v předplatném Game Pass pro Xbox a PC.

V Two Point Campus budete moci postavit kampus svých snů a zároveň utvářet životy svých studentů tak, abyste jim poskytli dobrodružství na celý život, plné smysluplných vztahů, zábavných mimoškolních aktivit a samozřejmě špičkového vzdělání. Šťastní studenti a dobré známky totiž povedou ke zvýšení prestiže kampusu, což znamená, že můžete zapsat více studentů a shodou okolností vydělat více peněz.

Než typické akademické obory si studenti v Two Point Campus užijí spoustu podivných a úžasných kurzů, jako je gastronomie, kde se naučí, jak připravovat nadrozměrné kulinářské speciality. Technologicky smýšlející studenti se mohou zúčastnit hodin robotiky, kde se věda, učitelé a studenti setkávají, aby postavili obří roboty. Každý student má své vlastní jedinečné charakterové rysy, takže se musíte ujistit, že uspokojíte všechny jejich jedinečné potřeby, abyste z nich vyvinuli všestranné jedince, kteří budou hrdí na odkaz vaší univerzity.

„Stejně jako nemocnice v Two Point Hospital, tak i Two Point Campus je okouzlující, přístupný a propracovaný simulátor pro správu,“ uvádí tisková zpráva. Poprvé dostaneme možnost postavit svůj kampus od základu. „Navrhněte stylové koleje pro své studenty, vytyčte okrasné stezky a lesy a vylepšete svůj kampus pomocí nových, snadno použitelných kreativních nástrojů, abyste si postavili své vlastní vzdělávací mistrovské dílo.“