Xbox Series X (0)

Databáze her · Platformy · Xbox Series X

Xbox Series X

Přístupnější hry díky Microsoftu a nová řada adaptivního příslušenství

Microsoft v rámci svého Ability Summitu 2022 představil novou řadu adaptivního příslušenství pro počítače. Společnost také promluvila o sdílení zdrojů, aby hry byly přístupnější.

Nefunkční síť Xboxu zablokovala i hraní singleplayerových her

Aktualizace: Oproti víkendu je situace lepší, ale nadále část hráčů nemůže hrát své zakoupené hry v digitální verzi. Microsoft zmírnění problémů, které se objevily o víkendu, očekává brzy.

Xbox chystá hraní her přes set-top box i aplikaci v TV

Microsoft chce umožnit uživatelům hrát kdekoliv a kdykoliv. Iniciativa Xbox Everywhere se má roztočit během následujících 12 měsíců se speciálním zařízením i aplikací pro televize.

Infografika se všemi projekty, které chystají v Xbox Game Studios

Z Xbox Game Studios se za poslední roky stal kolos. Na palubě najdeme více než 30 studií a mnohé z nich mají více než jeden tým. Výsledkem je, že připravují přes 60 nejrůznějších projektů.

V červnu Xbox s Bethesdou ukážou své připravované hry

Společnosti Microsoft a Bethesda nás zvou na druhou společnou prezentaci, která proběhne v neděli 12. 6. Co na prezentaci uvidíme? Možností je hodně, tak se na ně pojďme podívat.

Xbox Series X/S překonávají PS5 na klíčových trzích, chlubí se Microsoft

Je to velká věc. Konzole od Microsoftu se po fiasku s Xboxem One začínají zvedat a americká společnost si postupně ukrajuje větší a větší kus pomyslného koláče.

Xbox Series X/S jde na dračku, Microsoft měl nejlepší březen v historii

Březen 2022 si budou v Microsoftu dobře pamatovat. Jde totiž o nejlepší březen ve Spojených státech amerických v celé historii značky Xbox. Jaké hry se nejvíce prodávaly?

Zajímavé odhady prodejních úspěchů PlayStationu 5 a Xboxu Series X/S

Podle odhadů nová generace konzolí Xbox od Microsoftu postupně dohání PlayStation 5, který má za sebou solidní týden ve Velké Británii. Nadále se daří Nintendu Switch.

Microsoft experimentuje s reklamami v bezplatných hrách

Čas od času můžeme ve hrách narazit na billboardy se skutečnou reklamou. Nejznámější je billboard v Burnout Paradise s Barrackem Obamou v rámci prezidentských voleb v roce 2008.

Microsoft údajně chystá vylepšený čip pro Xbox Series X

Během životního cyklu konzolí je zcela běžné, že dochází k vylepšení různých komponentů. Udělala to Sony a podle všeho se na to chystá i společnost Microsoft. Bude Xbox Series X výkonnější?

Microsoft si zaplatil za to, aby měl přednostně čipy pro Xbox Series

Od podzimu minulého roku si hráči po celém světě všímají jedné věci. V internetových obchodech je mnohem snazší koupit Xbox Series X než PlayStation 5 a ještě snazší je koupit levnější Series S.

Microsoft má plánovat rodinné členství pro Xbox Game Pass

Společnost Microsoft má v letošním roce spustit rodinné členství pro Game Pass. Pro kolik členů má být určeno? Informace přináší důvěryhodný zdroj, který se věnuje Microsoftu.