Xbox Series X (0)

Databáze her · Platformy · Xbox Series X

Xbox Series X

V Brazílii schválili dohodu Microsoftu s Activisionem Blizzard v zájmu zákazníka

Společnosti Microsoft a Activision Blizzard si na mapu světa mohou přidat druhou tečku, která znázorňuje, kde byla akvizice za 68,7 miliardy dolarů schválena. Co si úřad myslí?

Activision Blizzard v rodině Xboxu je výhra pro všechny, vzkazuje Microsoft

Microsoft spustil speciální webové stránky věnující se akvizici Activisionu Blizzard za 68,7 miliardy dolarů. Na stránce uvádí přínosy pro hráče, vývojáře i videoherní průmysl.

Logitech ukázal bílý Xbox Series X. Bude se prodávat?

Nedávno Microsoft představil bílý ovladač Xbox Elite Series 2. Proto fanoušci netrpělivě vyhlíželi i bílou variantu jejich oblíbené konzole. Ta se teď ukázala v reklamě.

Xbox přepracovává knihovnu a přináší další novinky

Microsoft pokračuje ve vylepšování systému konzolí Xbox a v zářijové aktualizaci přináší zajímavé novinky, které potěšují nejednoho hráče. A majitelé Xbox Elite Series 2 si mohou hrát s barvičkami.

Nové uživatelské rozhraní Xboxu schytává kritiku

Microsoft na začátku měsíce představil svou novou domovskou obrazovku pro Xbox. Zpětná vazba hráčů je však zatím spíše negativní. Jak hodlá tým tyto problémy řešit a kdy se nového vzhledu dočkáme?

Stručně: Cyberpunk 2077 dostal druhou šanci a Nathan Drake oslavuje patnáctiny předčasně

Hledá se mapa v Call of Duty: Modern Warfare 2. Xbox Series X/S je hodnější. S Crashem Bandicootem se prý setkáme hned dvakrát. Nathan Drake dostal občanku předčasně. Elden Ring bude mít deskovku.

Microsoft chce z Xboxu udělat významného hráče

Phil Spencer, šéf herní divize Microsoftu, je otevřen dalším akvizicím s cílem udělat z Xboxu významného hráče v herním průmyslu. I přes značné investice teď neplánuje zdražovat konzole.

Lídrem trhu je Sony a vynechání PlayStationu u Call of Duty nedává smysl, vzkazuje Microsoft

Britský úřad pro hospodářskou soutěž a trhy (CMA) včera potvrdil zahájení detailního vyšetřování akvizice Activisionu Blizzard společností Microsoft. Sony to vítá, zatímco Xbox se brání.

Další dva úřady odložily schválení akvizice Activisionu Blizzard

Před třemi týdny se mohli v Microsoftu radovat, když saúdskoarabský úřad pro hospodářskou soutěž jako první schválil akvizici Activisionu Blizzard za 68,7 miliardy dolarů. Co se děje teď?

Více kusů pomohlo. PS5 je zatím nejprodávanější konzolí roku 2022 ve Velké Británii

Prvních osm měsíců ve Velké Británii ovládla PlayStation 5. Nová generace konzole od Sony se díky většímu množství dostupných kusů posunula na první místo prodejích a předstihla Switch.

Microsoft chystá nové uživatelské rozhraní konzolí Xbox

Změny jsou tak rozsáhlé, že Microsoft počítá s několikaměsíčním testováním. Testovat se mají nejrůznější koncepty, aby tvůrci zjistili, co je funkční a co se hráčům líbí.

Matt Booty z Xboxu sní o použití umělé inteligence k testování her

Testeři her jsou často přehlíženi, moc se o nich nemluví a v titulcích jsou často na posledních místech. Přesto jsou důležitou součástí a často jde o velkou skupinu.