Xbox Series X (0)

Databáze her · Platformy · Xbox Series X / Series S

Xbox Series X / Series S

Xbox Series X a Series S vám umožní stáhnout hru, kterou nevlastníte

Úmorné čekání na stažení aktualizace, když instalujete novou hru z Blu-ray disku, bude minulostí. Microsoft všem na nové generaci konzolí umožní předběžné stažení her, které hráči nevlastní.

Rozšíření úložiště Xboxu Series X a Series S bude stát přes 5000 korun

SSD disk v konzoli nemusí každému hráči stačit, zejména při velikosti dnešních her, kdy jedna přesahuje 100 GB. V Microsoftu si jsou toho vědomi a připravili snadné rozšíření kapacity úložiště.

Rocket League zdarma a s lamou, zájem o PC verzi Horizon: Zero Dawn, nový Xbox v redakcích

Microsoft hodně věří Xboxu Series X, dokonce už ho poslal novinářům. Spoluzakladatel Blizzardu založil novou herní firmu. Baldur's Gate 3 odloženo. AC: Valhalla využije PS5. Elden Ring žije.

Bethesda bude částečně nezávislá a Microsoft zvažuje další akvizice

Jak to bude s vydáním her od Bethesdy na PlayStation a Nintendo? Jak je na tom Microsoft ve srovnání se Sony a co vše tím americká společnost sleduje? Říkal někdo Xbox Game Pass?

V den spuštění předobjednávek Series X masivně vzrostly nákupy Xboxu One X

Nárůst o 747 procent poukazuje na to, že zákazníci jsou zmateni z Xboxu a pletou si Xbox Series X a Xbox One X. Toho se odborníci balí, ale Microsoft si z toho těžkou hlavu nedělal.

Konzole Xbox Series S a Xbox Series X cílí na rozdílné skupiny hráčů

Někomu může připadat méně výkonný Xbox Series S zbytečný, ale Microsoft s levnějším modelem nové generace konzole počítá ve svém dlouhodobém plánu. Láká vás Xbox za necelých 8 tisíc korun?

Po nových Xboxech se zaprášilo. Jaké budou mít příslušenství?

Dnes v devět ráno byly po celém světě spuštěny předobjednávky na Xbox Series X a Xbox Series S. Po kusech určených k předobjednávce se rychle zaprášilo.

Microsoft koupil Bethesdu. Vyjdou budoucí hry na PlayStation nebo Nintendo?

Microsoft je bude posuzovat jednotlivě a rozhodovat případ od případu, vzkázal šéf Xboxu poté, co oznámili koupi společnosti ZeniMax Media společně s Bethesdou a známými herními značkami.

Microsoft koupil Bethesdu s hrami jako Doom, Elder Scrolls, Fallout nebo Wolfenstein

Microsoft právě oznámil velkou akvizici. Americká společnost koupila Bethesdu a rozšířila své portfolio o značky jako Doom, The Elder Scorlls, Fallout nebo Wolfenstein. NOVĚ S INDIAN NOW!

Zítra ráno začnou předobjednávky nových Xboxů

Zítra ráno budou mít zájemci o Xbox Series X nebo Xbox Series S šanci předobjednat si konzole, které budou na trh uvedeny za několik měsíců. Spáči si nesmí zapomenout natáhnout budíky.

Kdy si zahrajeme remake Mafie, očekávání od Xboxu Series S, prodeje Tony Hawk

Mapa s časy vydání remaku Mafie s českým dabingem, autor Mortal Kombatu chválí Xbox Series S, recenze na indie hit Spelunky 2, nové hry do Xbox Game Passu a uvedení na Android.

Nižší kvalita her u Xbox Series S a podpora Dolby Vision a Dolby Atmos

Xbox Series S a Series X jsou první konzole s podporou Dolby Vision a Dolby Atmos. Microsoft postupně objasňuje informace o nové generaci svých konzolí a přináší další důležité detaily.