Xbox Series X (0)

Databáze her · Platformy · Xbox Series X

Xbox Series X

Nové rozšíření paměti pro Xbox Series X/S

Microsoft ohlásil, že se Xbox Series X/S dočká nového příslušenství, jmenovitě karet, které rozšíří úložiště konzole. Nová zařízení budou ve dvou variantách – 2 TB a 512 GB.

Noční režim pro konzole Xbox i rozhraní v rozlišení 4K pro Xbox Series X

Na serverech Microsoftu přistála říjnová aktualizace pro konzole Xbox Series X/S a Xbox One. Americká společnost nejen zlepšuje výkon na dvou generacích konzolí, ale také přidá nové funkce.

Počet předplatitelů Xbox Game Passu nesplňuje cíle Microsoftu

Počet předplatitelů služby Xbox Game Pass roste, ale ne tak, jak si Microsoft představoval. To ale nic nemění na příchodu dalších 11 her, které do konce měsíce dorazí.

Xbox miniledničky skoupili překupníci

Minilednička v designu konzole Xbox Series X se pár hodin po spuštění předobjednávek vyprodala na většině míst. Překupníci za ni požadují i více než trojnásobek původní ceny.

Microsoft s nakupováním herních studií ještě neskončil

Studia Xboxu se v posledních několika letech rapidně rozrostla a pod křídla Microsoftu se zařadila i světově známé týmy. Phil Spencer nyní prozradil, že získávání dalších studií ještě neskončilo.

Stručně: Zahrajte si střílečku Doom na Twitteru, tvůrce Halo dělá pro EA

Mass Effect s Austinem Powersem. Xbox se připravuje na oslavu. Spekulace o Assassin's Creed Infinity. GRID ve zkušební verzi na mobilech. Po mini ledničce ve stylu Xboxu Series X se jen zaprášilo.

Styl nebo kýč? Halo má vlastní kolekci šperků

Výrobce netradičních šperků King Ice představil kolekci přívěšků s oficiální licencí herní série Halo. Pozlacená helma Master Chiefa se vyprodala už v rámci předobjednávek.

Předobjednávky Xbox ledničky se spustí 19. 10. Cena je rozumná

Repliku konzole Xbox Series X, která má praktické využití jako chladnička, si budete moci předobjednat už příští týden a k prvním zákazníkům poputuje v prosinci. Počítá se i s distribucí v Evropě.

Mají konzolisté „právo na opravu“? Microsoft reaguje na výzvu neziskovky

Microsoft uzavřel dohodu s neziskovou společností As You Sow, která se snaží donutit výrobce elektroniky, aby respektovali právo spotřebitele na dostupnou opravu. Co z toho plyne pro majitele Xboxu?

Microsoft údajně oznámil pouze třetinu vyvíjených her

Vydavatelé a vývojáři postupně mění svůj marketing a přestávají o hrách mluvit v raných stádiích vývoje, kdy dokončení titulu bude trvat několik let. Stejně se měl zachovat Xbox.

V listopadu se mají objevit další hry ve zpětné kompatibilitě Xboxu

Už je to nějaký čas, co Microsoft do zpětné kompatibility Xboxu přidal nové hry. Jak se zdá, společnost na staré tituly nezapomněla a chystá je spustit na novější generaci konzolí.

20. výročí Xboxu přináší limitovanou edici tenisek

Na oslavu 20. výročí Xboxu je připravena limitovaná edice tenisek značky Adidas. Boty jsou nazvané Xbox 20th Forum Tech a čerpají inspiraci z původní konzole Xbox.