PS5 (0)

Databáze her · Platformy · PlayStation 5

PlayStation 5

Sony vyrobí o polovinu více PS5 a značně investuje do studií a vývoje her

Konec roku 2021 a začátek roku 2022 nebyl pro Sony dobrý. Japonská společnost vyrobila a dodala obchodům menší množství kusů konzolí PlayStation 5. Teď slibuje více kusů i velké investice.

Problémy zpomalily prodeje PS5, ale Sony očekává, že nyní na trh dodá více kusů

Do 31. 3. letošního roku bylo do obchodů po celém světě dodáno 19,3 milionu kusů konzolí PlayStationu 5, uvádí Sony. Za poslední čtvrtletí tak bylo distribuováno dva miliony kusů.

Po Microsoftu i Sony hledá specialistu pro akvizice

Od Microsoftu i Sony jsme už slyšeli, že s akvizicemi ještě neskončili. Náladě nakupovat odpovídají inzeráty pro manažery na akvizice v divizích Xbox i PlayStation.

Jak bude Sony převádět aktivní předplatné PS Plus na novou verzi?

Společnost Sony potvrdila, že dočasně zablokovala prodlužování aktivního členství služeb PlayStation Plus a PlayStation Now. Nemusíte se bát, vaše zakoupené kódy a kartičky nepropadnou.

Sony měla zablokovat prodlužování aktivního předplatného PS Plus a PS Now

Přibývá nespokojených majitelů konzolí PlayStation 5 a PlayStation 4, kteří nemohou uplatnit své kódy na prodloužení předplatného služeb PlayStation Plus a PlayStation Now.

Sony má u dražších her vyžadovat zkušební verze pro předplatitele PS Plus

Vývojáři a vydavatelé her pro konzole PlayStation musejí splnit nový požadavek. Podle neoficiálních zpráv po nich společnost Sony požaduje, aby připravili zkušební verze.

Odhaleny české a slovenské ceny nové služby PlayStation Plus

Domácí pobočka společnosti Sony odhalila ceny pro české a slovenské hráče za novou verzi služby PlayStation Plus, která se u nás spouští 22. 6. letošního roku a spojuje dohromady PS Plus a PS Now.

Hry na PlayStationu 5 budou hezčí: Přichází podpora VRR

Variabilní obnovovací frekvence (zkráceně VRR) bude součástí nejnovější aktualizace konzole PlayStation 5, která dorazí během několika dnů. Co je její předností a jaké hry budou podporovány?

Nové PS Plus umožní snadný přechod na vyšší úroveň

V pátek Sony uvedla termín spuštění nové verze PlayStation Plus a potěšila české a slovenské hráče oznámením, že i u nás bude dostupné hraní přes cloud. Jak to bude s upgradem?

Sony rozšiřuje cloudové hraní přes PS Plus i k nám

Dobrá zpráva pro všechny, kteří si budou chtít přes cloud na PlayStationu 5 a PlayStationu 4 zahrát staré hry. Sony oznámila, že rozšíří podporu cloudového hraní na další trhy. Plus datum spuštění.

V nové verzi PS Plus bude akční série Syphon Filter

Během léta se služba PlayStation Plus změní na tři úrovně předplatného a nejdražší varianta umožní přístup k celé řadě her ze staré školy. Dnes byly čtyři z nich neoficiálně odhaleny.

Co letos vydá Sony? Vedle God of War Ragnarök to může být remake The Last of Us

Stále čekáme na to, co Sony vydá pro PlayStation 5 (a případně PS4) ve druhé polovině letošního roku. Tak nějak víme, že do konce roku chce společnost hráčům přinést očekávaný God of War Ragnarök.