PS5 (0)

Databáze her · Platformy · PlayStation 5

PlayStation 5

Systém PlayStationu 5 obdržel novou aktualizaci

Společnost Sony dnes skrz aktualizaci vylepšila systém konzole PlayStation 5. Aktualizace je k dispozici pro všechny, je označena jako verze 22.02-06.00.01. Co aktualizace přináší?

Některé PlayStation hry vyjdou současně na PS5 a PC

Trh se mění a s ním i pohled společností. Zářným příkladem je Sony. Před několika lety bychom si těžko představili, že by tahle společnost některou ze svých velkých značek vydala na počítače.

Další problém pro Sony: Došlo k hacknutí protipirátské ochrany PS5

Známý modder se pochlubil „funkčním“ jailbreakem PlayStationu 5. Došlo k prolomení ochrany konzole od společnosti Sony. Co to znamená a jaké to bude mít následky?

Na vydání PlayStation VR2 má být připraveno dva miliony kusů

První generace PlayStationu VR se mezi hráče rozšířila zejména díky nízké cenovce a zajímavým hrám. U nástupce má Sony ambiciózní plány, včetně více než 20 her v den vydání headsetu.

Konzole PlayStation 5 dostala nový procesor. Jaké výhody přináší?

Letošní revize PS5 nemá pouze menší základní desku a jinak tvarovaný a menší chladič. Má také nový procesor. Co to znamená pro Sony? A má to nějaké výhody pro nás hráče?

Vývojová verze PlayStationu 5 ze všech úhlů

Tak tomuhle říkáme úlovek. YouTube kanál Macho Nacho Productions získal vývojářskou verzi PlayStationu 5 a ukazuje ji ve videu ze všech úhlů. Vypadá výrazně jinak než finální verze konzole.

Pociťte novou realitu, láká trailer na PlayStation VR2

Sony zveřejnila trailer na novou generaci virtuální reality pro PlayStation 5. Společnost na PlayStation VR2 láká hráče s tím, že pocítí novou realitu. Hry mají vytvářet i nezávislí tvůrci.

V srpnu v USA dominovala konzole PS5 a Madden

Hry Madden a Saints Row nezabránily srpnovému poklesu tržeb o 5 procent na 4,10 miliardy dolarů. Stále je to ale lepší než výdaje v srpnu 2020. Podívejme se na žebříčky nejprodávanějších her.

Sony má chystat nový model PS5 s odpojitelnou mechanikou

Společnost Sony má v polovině fiskálního roku 2023 vydat nový model konzole PlayStation 5. Tento model má postupně nahradit verze A, B a C, které jsou ve výrobě od uvedení konzole na trh.

Na PlayStation VR2 si nezahrajete hry z předchozí generace

Headset PS VR2 je navržen, aby přinesl skutečný next-gen zážitek ve virtuální realitě. Kvůli pokročilejším funkcím vyžaduje vývoj her pro PS VR2 zcela jiný přístup než u předchozí generace.

Lídrem trhu je Sony a vynechání PlayStationu u Call of Duty nedává smysl, vzkazuje Microsoft

Britský úřad pro hospodářskou soutěž a trhy (CMA) včera potvrdil zahájení detailního vyšetřování akvizice Activisionu Blizzard společností Microsoft. Sony to vítá, zatímco Xbox se brání.

Jaké jsou první dojmy z PlayStation VR2 a očekávaných virtuálních her?

PlayStation VR2 se dostal do rukou vybraným mediím, která se podělila se svými prvními dojmy a vyzkoušela si hry jako Horizon Call of the Mountain nebo Resident Evil: Village.