Xbox One (0)

Databáze her · Platformy · Xbox One

Xbox One

Activision Blizzard v rodině Xboxu je výhra pro všechny, vzkazuje Microsoft

Microsoft spustil speciální webové stránky věnující se akvizici Activisionu Blizzard za 68,7 miliardy dolarů. Na stránce uvádí přínosy pro hráče, vývojáře i videoherní průmysl.

Xbox přepracovává knihovnu a přináší další novinky

Microsoft pokračuje ve vylepšování systému konzolí Xbox a v zářijové aktualizaci přináší zajímavé novinky, které potěšují nejednoho hráče. A majitelé Xbox Elite Series 2 si mohou hrát s barvičkami.

Microsoft chce z Xboxu udělat významného hráče

Phil Spencer, šéf herní divize Microsoftu, je otevřen dalším akvizicím s cílem udělat z Xboxu významného hráče v herním průmyslu. I přes značné investice teď neplánuje zdražovat konzole.

Další dva úřady odložily schválení akvizice Activisionu Blizzard

Před třemi týdny se mohli v Microsoftu radovat, když saúdskoarabský úřad pro hospodářskou soutěž jako první schválil akvizici Activisionu Blizzard za 68,7 miliardy dolarů. Co se děje teď?

Kolik bude stát Xbox Game Pass pro přátele a rodinu?

Microsoft oficiálně potvrdil Xbox Game Pass Friends & Family. Nový tarif společnost delší dobu testuje v Irsku a Kolumbii. Kolik bude předplatné pro pět hráčů stát?

Proč Microsoft kupuje Activision Blizzard? Důvod vás může překvapit

Pokud si někdo myslel, že Microsoft utratí rekordních 68,7 miliardy dolarů hlavně kvůli Call of Duty, tak to by se Xboxu ani v dlouhodobém horizontu tolik nevyplatilo.

Xbox hledá další akvizice, exkluzivit pro konzole má být méně a méně

Phil Spencer, ředitel herní divize společnosti Microsoft, poskytl rozhovor agentuře Bloomberg. Exkluzivních her pro konzole má časem ubývat. Xbox se také pokouší o další akvizice.

PlayStation 4 má dvakrát více prodaných kusů než Xbox One

Microsoft je nucen před brazilskými úřady pro hospodářskou soutěž obhajovat akvizici společnosti Activision Blizzard za 68,7 miliardy dolarů. V dokumentech se našlo několik dalších zajímavostí.

Microsoft chystá Xbox Elite Series 2 v bílé barvě

Pokud vám vadí, že si Xbox Elite Series 2 nemůžete koupit v bílé barvě jako předchůdce tohoto ovladače, tak se to brzy změní. Bájný bílý ovladač odhaluje YouTuber.

Pět lidí na jednom Game Passu. Microsoft testuje rodinný tarif

Rodinné členství je dostupné pouze po dražší verzi Ultimate a umožňuje ho sdílet až se čtyřmi osobami, které mohou využívat všech výhod známého a oblíbeného předplatného.

Program odměn Microsoftu je nově dostupný i pro nás

Společnost Microsoft v tichosti rozšířila svůj bezplatný program Microsoft Rewards do dalších zemí, včetně České republiky a Slovenska. Už i my můžeme sbírat body a vyměnit je třeba za dárkové karty.

Discord bude fungovat i v konzolích Xbox

V únoru letošního roku se plnou podporou Discordu pochlubily konzole PlayStation 5 a PlayStation 4. Po více než pěti měsících přichází Microsoft se stejným oznámením, Discord přichází na Xbox.