Xbox One (0)

Databáze her · Platformy · Xbox One

Xbox One

Přístupnější hry díky Microsoftu a nová řada adaptivního příslušenství

Microsoft v rámci svého Ability Summitu 2022 představil novou řadu adaptivního příslušenství pro počítače. Společnost také promluvila o sdílení zdrojů, aby hry byly přístupnější.

Microsoft experimentuje s reklamami v bezplatných hrách

Čas od času můžeme ve hrách narazit na billboardy se skutečnou reklamou. Nejznámější je billboard v Burnout Paradise s Barrackem Obamou v rámci prezidentských voleb v roce 2008.

Game Pass pomáhá hráčům i hrám, tvrdí Microsoft

Popularita Game Passu rychle roste, v lednu letošního roku Microsoft hlásil více než 25 milionů předplatitelů. Americká společnost je se svou službou spokojena.

Šéf Xboxu Phil Spencer obdrží cenu za celoživotní dílo

Phil Spencer, šéf značky Xbox a generální ředitel herní divize Microsoftu, obdrží prestižní ocenění AIAS za celoživotní dílo. Spencer se dostává do společnosti významných lidí jako je Satoru Iwata.

Microsoft nemá vyhráno. Akvizici Activisionu Blizzard přezkoumá Federální obchodní komise

Federální obchodní komise (FTC) přezkoumá navrhovanou akvizici Activisionu Blizzard společností Microsoft v hodnotě 68,7 miliardy dolarů (přibližně 1,5 bilionu Kč).

Microsoft a Activision Blizzard: Kdy bude největší herní obchod dokončen a co ho může překazit?

Postupně se na internet dostávají další důležité informace. Rekordní obchod by měl být dokončen ve fiskálním roce 2022. Stále ho ale mohou zastavit americké úřady.

Microsoft ukončil výrobu všech modelů Xboxu One už dávno, zatímco Sony má s PS4 pokračovat

Konec jedné éry. Microsoft kompletně ukončil výrobu všech konzolí Xbox One, zatímco konkurenční Sony chce pokračovat ve výrobě nových kusů PlayStationu 4 i v roce 2022.

Jakou hodnotu mají hry přidané v roce 2021 do Game Passu?

Služba Xbox Game Pass se každý měsíc rozrůstá o nové hry, včetně velkých a očekávaných titulů od studií Microsoftu – tady můžeme zmínit naposledy Forzu Horizon 5 a Halo Infinite.

Konzolová válka Phila Spencera z Xboxu nezajímá. Microsoft má konkurenci jinde

Microsoft jde správným směrem. Svědčí o tom dvacet nominací her ze stáje Xboxu na The Game Awards 2021, velmi dobré prodeje konzolí během letošního Black Friday a pozitivní recenze na poslední tituly.

Xbox Game Pass v prosinci rozšíří 12 her, včetně úplných novinek

Microsoft pokračuje v pravidelném obohacování katalogu služby Xbox Game Pass. Pro první polovinu měsíce připravil hned 12 zajímavých her, včetně několika úplných novinek. Ano, Halo Infinite nechybí.

Prosinec přinese zajímavější hry pro předplatitele Xbox Live Gold

Předchozí měsíce v rámci Xbox Live Gold za moc nestály. Poslední měsíc letošního roku se ale jeví jako ten zajímavější. Máte chuť na to utéct z vězení nebo se stát diktátorem?

Microsoft na předplatném Xbox Game Pass neprodělává

S novým přístupem pravidelně přicházejí pesimisté, kteří nevěří v úspěch daného konceptu. Představitelé Netflixu by mohli dlouze vyprávět. Jak to vidí Microsoft?