Nintendo Switch (0)

Databáze her · Platformy · Nintendo Switch

Nintendo Switch

Opraváři Joy-Conů byli neustále přetížení

Opraváři v americkém New Yorku zpracovávali reklamace a opravy konzolí Nintendo Switch z velké části Spojených států. Jeden z nich se rozhodl svou zkušenost zveřejnit.

Switch v nové aktualizaci umožňuje hry třídit do skupin

Jedna z nejžádanějších funkcí pro konzoli Nintendo Switch je tady. Možnost třídit hry do složek v uživatelském rozhraní jsme se dočkali po 5 letech od vydání konzole.

Do Nintendo Switch Online přibyly nové hry ze SEGA Mega Drive

V rámci rozšířeného předplatné Nintendo Switch Online přibyly nové hry z konzolí SEGA Mega Drive a Genesis. Konkrétně jde o 3 hry: Light Crusader, Super Fantasy Zone a Alien Soldier.

Nintendo ukončí podporu eShopu pro 3DS a Wii U

Budoucnost Nintenda je nenávratně spojena s úspěšnou konzolí Switch. Svědčí o tom záměr japonské společnosti přestat v digitálním obchodě podporovat 3DS a Wii U.

Herní pouzdro G-Case pro Switche dominuje na Kickstarteru

Jste fanoušky „handheld" hraní na svém Nintendu Switch? Pravděpodobně by vás mohlo zajímat netradiční modulární pouzdro G-Case. Jeho kampaň se objevila na Kickstarteru.

Konzole Xbox Series X/S v rekordním měsíci překonaly PS5

Ve Velké Británii se v prosinci velmi dobře prodávaly konzole Xbox Series X/S. Xbox překonal ve Velké Británii důležitý milník. Nadále se daří Nintendu Switch. Jak je na tom PS5?

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 11. ledna

Velké změny při vývoji Twisted Metal. Nintendo Switch překonalo Wii. Prý se blíží větší State of Play od PlayStationu. Age of Empires 4 může zamířit na Xbox. Starfield se má už jen ladit.

V Japonsku dominoval Switch. PS5 výrazně ztrácí a o Xbox je mizivý zájem

Hybridní konzole Nintendo Switch nemá v zemi vycházejícího slunce konkurenci. Na druhém místě, ale s velkým odstupem je PlayStation 5. Xbox Series X/S výrazně ztrácí.

Hry, počítače, konzole a mobily. Rok 2021 v číslech

Které platformy jsou úspěšné? Jak se dařilo celosvětovému videohernímu trhu? Které hry se nejvíce prodávaly? To vše a mnohem víc v přehledné prezentaci roku 2021. Podívejte se na zajímavá čísla.

Nintendo varuje před možnými problémy se servery Switche o Vánocích

Japonská společnost preventivně upozorňuje, že by během vánočních svátků mohly nastat problémy se servery u Nintenda Switch. Co novým i stávajícím hráčům Nintendo radí?

Američané nejčastěji pod stromeček zvažují PlayStation 5

Na internetu se objevily první analýzy letošních spotřebitelských trendů. Ukázalo se, že nejočekávanějším dárkem v elektronickém segmentu je PlayStation 5. Dobře si vede také Switch.

Twitch je nově dostupný i na Nintendo Switch

Mnoho uživatelů herní konzole Nintendo Switch se po letech dočkalo. Twitch je nově pro tuto konzoli dostupný. V eShopu se aplikace konečně ukázala všem zájemcům.