Nintendo Switch (0)

Databáze her · Platformy · Nintendo Switch

Nintendo Switch

Více kusů pomohlo. PS5 je zatím nejprodávanější konzolí roku 2022 ve Velké Británii

Prvních osm měsíců ve Velké Británii ovládla PlayStation 5. Nová generace konzole od Sony se díky většímu množství dostupných kusů posunula na první místo prodejích a předstihla Switch.

Pozor na vysoké teploty, trpí Nintendo Switch i Steam Deck

Společnosti Nintendo a Valve varují majitele svých přenosných konzolí/počítačů před vlnou veder, které doléhají nejen na lidi, ale také na elektronická zařízení.

Nintendo připravilo barevný Switch OLED ve stylu Splatoonu 3

Pro příznivce barviček a série Splatoon se 26. 8. letošního roku v obchodech objeví nová edice Nintenda Switch OLED, která je inspirovaná hrou Splatoon 3. Ve stejném stylu i vybavení.

Souhrn z Nintendo Direct Mini: Lov monster, Mario + Rabbids i NieR: Automata

Nintendo Direct Mini věnovaný partnerům japonské společnosti přinesl spoustu zajímavých her, které vyjdou na Nintendo Switch. Majitelé mixu konzole a handheldu se mohou těšit.

Překoná Nintendo Switch Sports svého předchůdce? - Recenze

Po dlouhých šestnácti letech se na konzoli od Nintenda vrací jeden z jejich nejúspěšnějších titulů. Dokáže však Switch Sports překonat dnes už legendární Wii Sports?

Vychází Star Wars: Knights of the Old Republic 2 na Switch a Stardew Valley pro Switch Online

Studio Aspyr splnilo svůj slib a na Nintendo Switch vydalo pokračování ságy Hvězdných válek, zatímco předplatitelé Switch Online si budou moci vyzkoušet farmářské dobrodružství.

Pokračování 1-2-Switch má být radikálně jiné, ale lidem se nelíbí

Společenská hra 1-2-Switch nebyla žádné terno, recenze byly vlažné, ale přesto se prodalo úctyhodných 3,45 milionu kopií. To vedlo Nintendo k rozhodnutí vytvořit pokračování.

Sony se daří dodávat více kusů PlayStationu 5 do Evropy

Nejprodávanější konzolí v Evropě zůstává sedmý měsíc v řadě Nintendo Switch. Následuje PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Z her byl největší zájem o Lego Star Wars: The Skywalker Saga.

Opraváři Joy-Conů byli neustále přetížení

Opraváři v americkém New Yorku zpracovávali reklamace a opravy konzolí Nintendo Switch z velké části Spojených států. Jeden z nich se rozhodl svou zkušenost zveřejnit.

Switch v nové aktualizaci umožňuje hry třídit do skupin

Jedna z nejžádanějších funkcí pro konzoli Nintendo Switch je tady. Možnost třídit hry do složek v uživatelském rozhraní jsme se dočkali po 5 letech od vydání konzole.

Do Nintendo Switch Online přibyly nové hry ze SEGA Mega Drive

V rámci rozšířeného předplatné Nintendo Switch Online přibyly nové hry z konzolí SEGA Mega Drive a Genesis. Konkrétně jde o 3 hry: Light Crusader, Super Fantasy Zone a Alien Soldier.

Nintendo ukončí podporu eShopu pro 3DS a Wii U

Budoucnost Nintenda je nenávratně spojena s úspěšnou konzolí Switch. Svědčí o tom záměr japonské společnosti přestat v digitálním obchodě podporovat 3DS a Wii U.