Probouzíte se v sobotu ráno a slyšíte tu nejlepší znělku na světě! Až na Pokémony teda. A zkrátka chcete být následně zelený, mít krunýř a naučit se kung-fu od krysy velikosti člověka. Jestli se vám to nelíbí, tak tahle fešná zrzka bude. Jen se podívejte na ty úžasné pixely! Želvy Ninja jsou kultovním hitem, jenže jejich nejlepší hra vyšla v roce 1991. Přesně na téhle staví Shredder’s Revenge, na které dělají stejní lidé jako na hře Scott Pilgrim. To je ta hra, kde lesbujete holku s barevnejma vlasama.

Tahle beat 'em up hra je ukázkou toho nejlepšího. Šílený příběh o novém makeupu Sochy Svobody, který má na starosti mozek, jenž proti vám poslal krysy, roboty, mouchu, vesmírné dinosaury a kameny. Takže popadnete své zbraně a jdete si hrát s kamením. Krom slavné čtyřky můžete hrát i za Třísku, April a konečně i Caseyho. Každá postava má unikátní speciální útoky a animace, například Donatelo umí jíst pizzu. Napříč 16 pestrobarevnými a detailními úrovněmi se vám postaví obrovitánské množství záporáků. Členové Foot clanu tak mnohdy píšou recenzi bez klávesnice, nebo si jen v klidu užívají svou zmrzlinu. Zábavní bossové a nadupaný soundtrack vše krásně doplňují.

Krom házení Foot klanu do obrazovky můžete i plnit vedlejší mise, či objevovat mnohé easter eggy. Těch je hra stejně tak plná, jako humoru z minulého století. Jo a nezapomeňte na pizzu! Tady vážně vtip nečekejte. Jen během hraní na ni zkrátka dostanete chuť, stejně jako já s Cerbem během recenzování. 9/10 želváků doporučuje.