Zobrazit vše ve dne 20. 5. 2022

Norman Reedus zřejmě prozradil vývoj pokračování Death Stranding

Představitel Sama z Death Stranding v novém rozhovoru prohlásil, že se právě začalo s vývojem druhé hry. Možná jde ale jen o nedorozumění nebo o jiný titul, který připravuje Hideo Kojima.

V Eternal Threads jsou nitky osudu nevyzpytatelné

Eternal Threads je těžké označit za ryzí hru, ale pokud se budeme této terminologie držet, tak jde o titul, který by neměli minout všichni fanoušci pomalejších a realističtějších příběhů.

Členové služby GeForce NOW si mohou užít Fortnite s dotykovým ovládáním

Uzavřená beta Fortnitu s dotykovým ovládáním se otevírá a všichni členové služby GeForce NOW si mohou konečně vychutnat požitek z této hry na všech zařízeních, včetně těch od Applu.

Borderlands 3 zdarma a mega slevy na Epicu!

Epic Store nabízí obrovské slevy na oblíbené tituly po dobu několika týdnů. Zároveň s touto akcí se dočkáme několika her zdarma a první hrou na seznamu je Borderlands 3

Patch LEGO Star Wars: The Skywalker Saga přidává čtyři další mateřské lodě

Optimalizace PC verze je místy pořád dost mizerná, alespoň ale došlo k opravě nejpalčivějších problémů s postupem a k přidání trochy nového obsahu ve formě dalších mateřských lodí.

PC Gaming Show se vrátí letos v létě, uvidíme na ní přes 45 her

Akce pořádané serverem PC Gamer se dočkáme i letos. Během večerní show se má objevit Arma 4, mod Half-Life: Alyx - Levitation nebo novinky od tvůrců Don't Starve a This War of Mine.

Epické středověké bitvy v Chivalry 2 zamíří na Steam a přinesou nový obsah

Epické středověké bitvy, drancování vesnic a dobývání hradů. To vše nabízí obsáhlá multiplayerovka Chivalry 2, která zanedlouho dorazí i na Steam spolu s novým obsahem.