Zobrazit vše ve dne 14. 4. 2022

Co přinese nové rozšíření The Elder Scrolls: Online?

Už za necelé dva měsíce budou moct fanoušci MMORPG The Elder Scrolls: Online naskočit do nového dobrodružství nesoucího název High Isle. Přinášíme vám souhrn všeho, co můžete od nového DLC očekávat.

Expanze Cyberpunku 2077 vyjde až příští rok

Letos se očekávaného placeného rozšíření Cyberpunku 2077 nedočkáme. Stále ale můžeme počítat se spin-offem karetního Gwentu, který je zatím znám jako Project Golden Nekker.

Přes 400 oprav a vylepšení čeká Battlefield 2042

Pokus o záchranu potápějící se lodě. Tak by se dala nazvat nadcházející velká aktualizace pro Battlefield 2042. Od válečné multiplayerové vřavy se toho hodně čekalo.

90VTEŘIN Epizoda S8E26

DualSense na PC a Gelu miluje Fortnite!

Prosím pomoc! Jsem v područí zlých scénáristů, kteří mne pravidelně zneužívají a nutí mne před kamerou říkat potupné věci. Pokud vás napadá, jak tomu zabránit, napište do komentářů!

Postavy v novém Dragon Age mají mít více osobnosti než kdy dřív

Vývojáři z BioWare slibují, že berou postavy velmi vážně a že intenzivně pracují na tom, aby měly co nejvíc osobnosti. Záoveň bylo potvrzeno, že se nový Mass Effect nachází v rané fázi vývoje.

Do Call of Duty může vtrhnout King Kong a Godzilla

Osobně bych něco takového čekal od Fortnite od Epic Games. Jak se ale zdá, tak na vlně šíleností se hodlají svést také v Activisionu. Nasvědčuje tomu trailer na třetí sezónu Vanguard a Warzone.

Ani 1000 lidí nestačí na nový projekt od Hello Games

Nový projekt od tvůrců No Man's Sky je údajně tak ambiciózní, že i kdyby měli k dispozici tým o 1000 lidech, tak by to nestačilo na kompletní vytvoření celé hry.

Migrace Bethesda.net Launcheru na Steam začne na konci měsíce

Bethesda bude od 27. dubna nabízet speciální nástroj, s nímž má být možné provést migraci během několika chvil. Hráči Falloutu 76 budou navíc za včasný přesun odměněni v nadcházející sezóně.

Vývojáři Frostpunku lákají na další důležitý a mrazivý projekt

„Toto video se netýká Frostpunku 2. Slibujeme, že se jedná o něco neméně důležitého a vzrušujícího,“ uvádí polská společnost 11 bit studios. Podívejte se na teaser.

Kojima Productions zůstává nezávislé, vzkazuje sám Kojima

Aktualizace: K nejnovějším domněnkám se vyjádřil sám Hideo Kojima.

Aktualizace vylepšuje výkon PlayStationu 5

Sony pokračuje v optimalizaci a ve vylepšování systému konzole PlayStation 5. Aktualizace dorazila také pro PS4. V obou případech zlepšuje výkon systému. Ještě něco?

V No Man’s Sky: Outlaws budete vesmírným pašerákem zboží

No Man’s Sky: Outlaws přinese do hry nejen nové lodě, vesmírnou stanici a nové předměty. Těšit se můžeme na nový příběh i systém a několika málo vylepšení hry samotné.